Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][Wojny Frakcji][1.3.1][24/7] By DamianoPL s45.mineserv.eu:40968


DaMianOPLXD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngSurvival by DamianoPLDiamond_%28Gem%29.png

 

ZDJĘCIA:

2012-08-07_23.08.37.png

 

 

2012-08-07_23.09.11.png

 

 

2012-08-08_12.07.15.png

 

 

 

 

 

 

2012-08-08_12.07.24.png

1337425554-U363900.png

!Uwaga! Na serwerze jest zajebiście zmieniony drop!

Więcej niżej:

de2zjo.gifAdres IP: s45.mineserv.eu:40968

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Wiele... Nie będę zdradzał :)

1337425578-U363900.png

[H@]DamianoPL

[Admin]AlfrixPL

[Mod]Gh0ster

[Mod]Grentch

[Mod]Ola1235

[Mod]Nonenick

1337425590-U363900.png

Drop na serwerze:

-Z Stona wypadają: Diamenty, Żelazo, Złoto

-Z rud Diamentu, Żelaza, Złota wypada: Stone

-Ze Szkła wypada: Szkło :)

-Z Szyby wypada: Szyba xD

-Z trawy (Long Grass) po rozwaleniu jakimkolwiek sierpem (hoe) wypada ziarenko (seed)! Za każdym razem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

to ze jest drop diaxa ze stone rozumiem. ale ze zelazo tez... "porazka".. serwer ogolnie spoko, nie ma zbyt duzo pluginow i nie ma lagow. nie pogram przez to ze z kamienia dropi zelazo. 7/10

1368221913u387138.png

Opublikowano

To wolałbyś żeby nie dropiło? Jak inni o tym sądzą, jeśli będzie kilka głosów na zmiane tego to zmienie!

 

ja bym wolal zebys zmienil ale dal plugina nty xray bo przy okazji nie beda domow szukac na xray

Opublikowano

To wolałbyś żeby nie dropiło? Jak inni o tym sądzą, jeśli będzie kilka głosów na zmiane tego to zmienie!

 

Mozesz wlaczyc tylko na drop diaxow z kamienia, albo wgrac jakiegos anty-xraya.. bo tak to nawet nie ma sensu z tym zelazem ;)

1368221913u387138.png

Opublikowano

Postaram się to zrobić do końca tego tygodnia, mam pełno roboty sorki, że tak długo, ale na pewno zrobie :), teraz sam zauważyłem, że to sensu nie ma, ale anty xray to jest nie do przebicia xD

Opublikowano

Zapraszam! Dziś był udany event, dropiło złote jabłko ze żwiru, gdy rozwaliłeś żwir byle jakim mieczem w nocy dropiło złote jabłko! Będzie dużo podobnych eventów, nie koniecznie dziś xD!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...