Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Game4Play [Survival][Frakcje][HC-McMMO][24/7][Dedyk] [Non-Premium][Non-WL]


Ashcan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PROSZĘ o USUNIĘCIE tego TEMATU

ponieważ została zrobiona NOWA reklama

serwera !!!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Kolejne bugi poprawione, teraz już wszystko działa.

Naprawiony błąd z bazami, serwer już nie laguje ;)

 

Serdecznie Zapraszam!

 

Serwer stoi od niedawna!

I Ty możesz mieć najlepszą frakcję na serwerze !

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Z góry przepraszam za refresh, mieliśmy przerwę techniczną.

Nie ma to jak zapomnieć zablokować specjalne znaki w nickach ;p

 

Wszystko naprawione.

Osoby bugujące - Zbanowane

 

Zapraszamy ponownie na serwer!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

garwan, możliwe, że akurat był maintanance. Teraz już wszystko gra i można normalnie wejść. Kolejne błędy naprawione.

Forum najprawdopodoniej będzie już jutro ;)

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

@refresh

Zoptymalizowane niektóre pluginy.

Ciesz się grą bez lagów ! :)

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

@REFRESH:

 

Mieliśmy poważny problem z serwerem.

Pewna osoba rozwaliła mapke, przez co musieliśmy wgrać backup.

Bug ze znikającymi itemami - naprawiony.

 

Zapraszamy na serwer !!!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Nie polecam admin se7en dal mi bana zato ze

od 4 rano expilem i mialem eq ochrona 4

 

Kupilem jaja spawnujace zabilem ludzi z gildi mpc team cos takiego

Oskarzyl mnie o wlamywanie sie na admina chodz mu pomoglem to zablokowac

 

Jak widac jesli serwer jest godny gry to ja jestem debilem

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Nie polecam admin se7en dal mi bana zato ze

od 4 rano expilem i mialem eq ochrona 4

 

Kupilem jaja spawnujace zabilem ludzi z gildi mpc team cos takiego

Oskarzyl mnie o wlamywanie sie na admina chodz mu pomoglem to zablokowac

 

Jak widac jesli serwer jest godny gry to ja jestem debilem

 

Wszedles na /se7en, dales sobie OP'a, dodales essentials.gm grupie Gracz, a jajka spawnujace skitrałeś w skrzyni.

Tak. Dałem Ci Bana, i myślę, że każdy na moim miejscu dałby Ci Bana ;)

 

p.s. jaja spawnujace wziales z GM'a, miliardy kasy rowniez, Enchant 4, nie mogles miec bo max lvl enchantu = 30.

Pozdrawiam i zapraszam na serwer ;)

 

@edit:

 

Cena sprzedaży przedmiotów jest zbyt niska (10%) zwiększcie do 20% ceny kupna.

 

Planujemy usunąć ChestShopy oraz iConomy, będzie można tylko wymieniać się ze skonfigurowanymi przez nas Villager'ami ;p

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

Serwer ma bardzo fajne pluginy umilające rozgrywke. Bardzo mi się podoba możliwość kupna przedmiotów u Osadników.

Dzięki OtherDrop każdy ma wyrównane szanse. X-Ray nic nie da :)

 

Zapraszam i POLECAM ten serwer każdemu !

Opublikowano

@refresh!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Opublikowano

http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/'>http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/http://cs-google.pl/

 

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/ http://cs-google.pl/

Opublikowano

@refresh!

Ile mój steam jest warty... :( ---> LINK <---


P.s. Jeb** mnie ile mam postów, chcecie dać warna za "nabijanie postów" ? Lepiej mi zmieniajcie ilosc postow na '0'.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...