Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Role-Play] Hard-Craft [70 slotów] [Prace][Modyfikacje][samochody][samoloty][bronie][No-Premium][Launcher]


Hard-Craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w raz z całą ekipą chciałbym zaprosić serdecznie na serwer Role Play o nazwie Hard-Craft. Dlaczego warto u nas zagrać? Ponieważ dajemy graczą możliwość wykreowania swiata według ich własnych upodobań. Serwer jest nowy, więc masz szanse zapisać się w jego historii i stworzyć niepowtarzalny klimat wraz z administracją i naszymi graczami. Stań się częścią naszej społeczności i zdobywaj nowe znajomości oraz przeżyj niesamowitą przygodę. W najbliższym czasie mamy zamiar zorganizować mase eventow, co jeszcze bardziej umili Ci rozgrywke. Hard-Craft ma na celu odwzorowanie XXI-wiecznej Metropolii. Staram się z innymi Administratorami bardzo dobrze zadbać o Gospodarkę Serwera. W związku z tym Możliwe będzie posiadanie własnego Biznesu, Firmy jak i Korporacji (Planowane). Pluginy związane z gospodarką Hard-Craft będę zaprezentowane na Otwarciu Serwera. Na Serwerze będzie również system walutowy. Najprawdopodobniej waluta obowiązująca na Hard-Craft to zl. Sposobów na zarobienie trochę grosza będzie Naprawdę dużo. Po Wejściu na serwer będziesz tak zwanym ?Obywatelem?. Kolejną sprawą są działki. Na Start dostajemy działkę 20x20.Następnie Za Cenę 10 Tys Można będzie zakupić działkę o wymiarach 30x30.Następne działki to Kwestia Upodobań. Nie możliwe będzie również używanie Bugów, chwatów i itp.Hackowanie będzie najczęściej karane Banem Permanentnym. Wszelkie inne nie przestrzeganie regulaminu będzie również karane ale Banem czasowym, Kickiem oraz warnem. Bądźmy Obywatelami Prawdziwie odwzorowanego Miasta. Zapraszam i Polecam w Imieniu całego Składu Administracji Hard-Craft. Nie obejdzie się bez modów na: Samoloty, samochody, czołgi, nowe maszyny, ródy, mechanizmy, bronie i wiele więcej !

 

 

 

Krótki regulamin serwera

 

1. Respektuj innych.

2. Bądź etyczny.

3. Nie griefuj.

4. Nie buduj budowli skandalicznie nie do strawienia.

5. Do graczy odnoś się z dystansem.

6. Do administracji zachowaj identyczny dystans jak do graczy.

7. Zabrania się wysyłania wiadomości w nie dozwolonych ilościach - spam.

8. Zabrania się podszywania się pod administrację.

9. Nie próbuj w żaden sposób obciążyć serwera.

10. Baw się dobrze.

 

 

 

 

Więcej informacji podamy potem.

 

Zapraszamy na serwer RPG:

  http://www.mpcforum.pl/topic/692356-rpg-hard-craft-ponad-200-slotow-131autorskie-pluginyno-premium/  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...