Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak uniknąć popsucia się okien


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak uniknąć czegoś takiego?

 

 

przechwytywanieno.png

 

 

Mam klient Pang od nieśmiałego który był przy jego plikach podany. I jeśli rozpakuje jakimkolwiek patcherem locale_pl od razu takie mam. Już przenosilem windows.dds z czystego klienta do mojego i również nie działa nawet przenosilem całe locale prócz plików item_proto , itemdesc i item_list i dalej mam to. Jak tego uniknąć?

klklgv.jpg
Opublikowano

to wypakuj locale_pl, usun locale_pl. epk i eix z pack i te wypakowane locale wklej do glownego folderu i bedzei ci dzialac, nie bedziesz musial nic wypakowywać.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

nic by nie było... dobrze by bylo dla ciebie, jezeli cie to wkurza, ja osobiscie tez tego uzywalem, ale sa takie locale co okienka sie nie psuja(sam tego nie ogarniam ;p)

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Otwierasz plik index i dodajesz pod pack to

*
windows

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/9a618dc821d7828d1d0ec380330d7ab71769150a1c319fbbfd45df508105edce/analysis/1344505991/

 

DL:

http://www.sendspace.com/file/xrg4dj

 

Po czym wrzucasz te dwa pliki epk i eix do clienta (do pack)

 

Dzięki temu zawsze będziesz miał ten plik w cliencie.

 

@poprawiony link

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Opublikowano

Otwierasz plik index i dodajesz pod pack to

*
windows

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/579c6ed57da419006625a28685304261e6435bc0ce1a79ae14b17c5530e2672b/analysis/1332364656/

 

DL:

http://www.sendspace.com/file/rz8fop

 

Po czym wrzucasz te dwa pliki epk i eix do clienta (do pack)

 

Dzięki temu zawsze będziesz miał ten plik w cliencie.

 

o racja ;p thx tez mi sie to przyda.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...