Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Świecenie szmaragdów i chiński napis...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem ze świeceniem szmaragdowych zbroi i z chinskim napisem

 

 

szmaragdy:

 

 

73355710340411759579.jpg

 

 

jak widac dym w zbroi działa ale te kulki niebieskie mnie nie pokoją, są zamiast tych kulek białe kwadraty

 

 

chinski napis:

 

gdy naciskam wyjdz z gry/wyloguj/zmien postac to pokazuje mi się takie coś:

 

 

81147965414953652129.jpg

 

 

 

jak naprawić swiecenie szmaragdow tzn. zeby byly niebieskie kuleczki wokół zbroi zamiast kwadratow i jak zmienic ten chinski napis na np:

 

zostaniesz wylogowany za x ?

 

dodam, ze mam pliki z epvp i clienta pod te pliki, locale_string pobralem polskie i własnie jest ten chinski napis, a gdy mialem standardowe locale_string to byl niemiecki napis..

 

 

dziwne -,-

 

 

w locale_string co mam obecnie to tak pisze:

 

"Äů˝şĆ?¸? ?Î?ĺÇĎ´Â ÁßŔÔ´Ď´Ů. Ŕá˝Ă¸¸ ?â´Ů?Á ÁֽʽĂzŔ.";

"Wybrano wylogowanie. Prosze czekac.";

 

 

 

"Äl¸ŻĹ͸? ŔüČŻ ÇŐ´Ď´Ů. Ŕá˝Ă¸¸ ?â´Ů¸?ĽĽzä.";

"Wybrano zmiane postaci. Prosze czekac.";

 

 

niby po polsku pisze, ale w grze po chinsku.. omg???

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Co do szmaragda to nie możesz wyciągnąć świecenie z PL'a ?

A co do napisu to niewiem...

 

no ok.. ale możesz powiedzieć co dokładnie wyciągnąć ? i z jakiego pliku? bodajże pc i pc2? jezeli tak to jest problem, bo pc moge wypakowac spokojnie, ale spakowac juz nie bede mogl, jbc. pliki i cilent z epvp full spolszczone(prawie ;p)

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

w locale.pl jak się nie myle to jest świecenie , podobnie miałem ale się tego pozbyłem , to miałem jakoś 2miechy temu i dobrze nie pamiętam

 

wejdź w locale pl ->locale->effect

i tam ma być tylko

banzzak

gwi_geom_spark copy

orange_cure copy

ymirred

gm.mse

light

smoke01

 

A reszte wypeirdol i spakuj locale i sprawdź

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

effect odpowiada za świecenie GM ;]

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

tak , ale nie tylko to co napisałem ma być a reszte wywal

 

ale na wszelki wypadek zostaw sobie kopie

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

@Up

 

tych effect mam tylko gm i ymmired czy jakoś tak ;]

 

 

help !

 

pomoze ktos ze szmaragdami i z tym napisem?

 

 

@down

 

 

kurwa xD... moze bys napisal jak to dodac?

 

ps. watpie ze kulki sa z autopota jak na plu szmaragdy szybciej niz autopoty doszły ;]

 

a locale ? to moze bys powiedzial gdzie to zmienic?

 

@ DavMine

 

no offtop idioto...

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Te kulki to pocenie przez autopot. Przynajmiej efekt jest z autopota ;O

A chinskie znaki sa w locale wpisane.

nanicz.png


Opublikowano

Będę miał jutro czas może to pogrzebie i ci powiem bo miałem taki sam problem ale to rozowiązałem

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

ok, czekam ;]

 

 

teraz czekam na dalsze wypowiedzi

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

to wie ktoś o co chodzi z tym napisem i z tym swieceniem szmaragdow? dodam, ze pc nie moge spakowac, tylko root i locale... pliki i clienta z epvp mam, swiecenie jest jak na pl'u tylko autor plikow cos te kulki zepsul.

 

help?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Będę miał jutro czas może to pogrzebie i ci powiem bo miałem taki sam problem ale to rozowiązałem

 

to masz już czas? bo zalezy m na tym bardzo...

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...