Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kennen AD


Nether

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i mam pytanie jaki jest sens robienia go pod AD? Otóż grałem dzisiaj przeciwko takiemu i oby dwaj zrobiliśmy full build i chciał ze mna solo pod dragiem a ja mówie no dobra idziemy i on mówi ze mnie "rozpierdoli w drobny mak" a ja na to nic i zaczynamy wlakę ja posiadałem 723AP i rozjechałem go za pomocą E/W/Q i nawet nie było potzreby uzycia Ulti przy czym on użył po czym jak go rozjechałem powiedział ze to nie możliwe ze mam jakieś tam cytuje "haki do lola na demejdż" i mają mi dac reporta po tym wyszedł i miał afk .. Po grze miałem z niego niezły brecht ja 12/4/8 on 5/23/10 A więc powiedzcie mi czy da sie go też wykoxić pod AD czy tez nie?

 

PS: Przepraszam za jakies błędy w poście

Opublikowano

Kennen pod AD jest useless.

 

Only stuny i target na jeden cel, w tym czasie padniesz szybciej niż pomyślisz o tym.

 

Kennen AP - combo w TF, zhonya, drugie combo = miazga.

Opublikowano

Oczywiście, że się da, wystarczy, że bierzesz skill w, z początku robisz go pod attack speed, następnie przechodzisz w dmg. Jeżeli wejdziesz w tf, będziesz miał i dmg, i stuna z r, co uniemożliwi pozostałym graczom dojście do Ciebie. Jedyną wadą ad kennena jest to, że jego skille będą zawsze zadawały AP DMG. Ale jak pytałeś, da radę zrobić go pod AD

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Gówno prawda, kennen pod ad jest bardzo fajny, razem z leoną/alim stomp bota.

Najmocniejsze mid game, przyjemne late.

 

Gdyby przeciwny kennen miał mózg, złożył QSSa podejrzewam że przegrałbyś :)

Opublikowano

Kennen ad > Kennen ap jeżeli chodzi o 1v1 ty może trafiłeś na jakieś nooba, bo infinity + pd + BT i powinien cię mieć na 4 hity. (to się tyczy late, bo na początku kennen ap>kennen ad)

Kennen ap > Kennen ad jeżeli chodzi o 5v5 dużo więcej zrobi obszarowy dmg.

Opublikowano

range decreased = kennen ad useless :) tak jak wcześniej uważałem go za to samo co tf ad carry ;)

 

ap kennen nie dziwię się, że zniszczył ad kennena, który ma bardzo niski hp pool, więc obstawiam miał ~~1800hp - przy 723 ap na combo go zabija :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Kennen pod AD jest useless.

 

Only stuny i target na jeden cel, w tym czasie padniesz szybciej niż pomyślisz o tym.

 

Kennen AP - combo w TF, zhonya, drugie combo = miazga.

 

Lolz a jaki ad carry ma target na kilka celi?

Opublikowano

Kennenem gra się pod ad bo ma dobre skille do tego. Masowe stuny są całkiem przyjemne. Chociaż moim zdaniem i tak pod ap robi więcej, a na ad carry są lepsze postacie.

 

Btw: ad kennen powinien Cię zniszczyć w 1vs1.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Czy jest sens się pytasz ? Jeżeli nauczysz się grać to i nawet Morgana AD będzie dobra.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

Każda postać z full ad buildem może być dobra.

Począwszy od soraki skończywszy na kassadinie.

 

Nie nie będzie dobra, co z tego, że do 20 minuty będziesz miał staty 20:0, jak potem będziesz useless. Soraka ad Ci nic nie da, dlaczego? Bo jej skille nie zadają AD DMG, wyłożysz się od pierwszego lepszego ad carry w late game, nawet ze swoim healem. Morgana AD - dlaczego nie? Ta sama sytuacja, zanim stun się załaduje przez te 3s, to enemy ad carry zniszczy Cię przez ten czas, więc nie, znowu nie macie racji. Dlaczego na rankedzie nie gracie ad malzaharem? oooo albo ad karthus, będzie szyyyyyyyyyyybko rzucał RUSZCZKOM.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Tak, można spokojnie go pod ad robić. Nie raz na rankedach kennen ad widnieje. Na 6 lv ma stuna, więc z ultem się wbije i kill zapewniony.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Osobiście uważam, że kennen ad nie jest zły, można nim coś próbować robić, ale jeśli gra się na poważnie to polecam go robić pod ap.

Opublikowano

Nie nie będzie dobra, co z tego, że do 20 minuty będziesz miał staty 20:0, jak potem będziesz useless. Soraka ad Ci nic nie da, dlaczego? Bo jej skille nie zadają AD DMG, wyłożysz się od pierwszego lepszego ad carry w late game, nawet ze swoim healem. Morgana AD - dlaczego nie? Ta sama sytuacja, zanim stun się załaduje przez te 3s, to enemy ad carry zniszczy Cię przez ten czas, więc nie, znowu nie macie racji. Dlaczego na rankedzie nie gracie ad malzaharem? oooo albo ad karthus, będzie szyyyyyyyyyyybko rzucał RUSZCZKOM.

 

Ale co z tego, że nie ma skilli ad ?

W late się nie liczą skille tylko autoattacki.

AA jakiejś soraki wali więcej niż q ezreala.

 

I jak może mieć do 20minuty 20:0 jak cały dowcip polega na tym, że taka postać może być dobra tylko w late z kilkoma itemami AD.

A w early taka soraka, morgana itd.. za bardzo nic nie może zrobić, chyba że gra z warzywami.

Opublikowano

Ale co z tego, że nie ma skilli ad ?

W late się nie liczą skille tylko autoattacki.

AA jakiejś soraki wali więcej niż q ezreala.

 

I jak może mieć do 20minuty 20:0 jak cały dowcip polega na tym, że taka postać może być dobra tylko w late z kilkoma itemami AD.

A w early taka soraka, morgana itd.. za bardzo nic nie może zrobić, chyba że gra z warzywami.

 

Co Ty gadasz, jak to skille AD się nie liczą w late? Człowieku....

 

Ezreal nie ma tylko Q, ale też ma W, dzięki któremu ad sorakę zniszczy poprzez attack speed reduction. Kogmaw w late też by nie zniszczył jej? Przecież on zadaje magic dmg w połowie, nie normalny, przez co W soraki jej nic nie da. Po prostu nie opłaca się grać championami jako AD carry, które nimi nie są. Proste

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

@up

Akurat Ezreal nie miałby szans z soraką pod ad (oczywiście 1vs1). Ten armor od heala by wygrał bardzo mocno.

 

Morgana pod ad też nie byłaby najgorsza. Snear, dzięki czemu by się do Ciebie nie dostali i aoe stun + odporność na wszelkie cc. Po prostu miód!

Ale te postacie mają zbyt mały zasięg/prędkość ataku/ad przez co przegrywały by linię i to dość ostro.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

@up

Akurat Ezreal nie miałby szans z soraką pod ad (oczywiście 1vs1). Ten armor od heala by wygrał bardzo mocno.

 

Morgana pod ad też nie byłaby najgorsza. Snear, dzięki czemu by się do Ciebie nie dostali i aoe stun + odporność na wszelkie cc. Po prostu miód!

Ale te postacie mają zbyt mały zasięg/prędkość ataku/ad przez co przegrywały by linię i to dość ostro.

 

Tyle, że heal soraki trwa przez 3s. Po tym jak się skończy, cd trwa jakieś 10s. Przez ten czas ezreal może ją zniszczyć, na dodatek, on nie zadaje w całości ad dmg, bo ma też mdamage. Chcesz, to możemy się przekonać i zagrać mecz ad soraka vs ezreal, ciekawi mnie wynik.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

@danonix

Każda postać, która bazuje na skillach a nie autoattacku jest słabsza w late.

renekton, ezreal, riven, graves, garen, yorick itd...

A postacie range z mocnym late to:

te które mają duży zasięg autoattacku, dużo ad, dużą szybkość ataku.

Dlatego kennen się nadaje, bo ma jeden z szybszych bazowych AS o ile się nie myle.

Na zasięg chyba dostał nerfa ostatnio o 50 bo też był niczego sobie.

 

W late:

ezreal, graves, jayce < każda inna postać, która ma większy zasięg/AS

 

I proszę patrzcie na grę z dystansem, a nie na wyznaczone reguły.

Kiedyś był gragas tank, alistar support, malphite tank, kennen ap, nidalee ap.

Teraz jest gragas ap, alistar ap/jungle, malphite ap, kennen ad, nidalee ad.

Alistar po nerfie może mało widziany na midzie, ale co by było z gragasem gdyby ludzie nie eksperymentowali?

 

Ja widziałem ludzi 2k+ na steamie co grali ahri ad...

Tłumaczyli to tym, że można się w late dobrze ustawić podczas teamfightów.

Opublikowano

@danonix

Każda postać, która bazuje na skillach a nie autoattacku jest słabsza w late.

renekton, ezreal, riven, graves, garen, yorick itd...

A postacie range z mocnym late to:

te które mają duży zasięg autoattacku, dużo ad, dużą szybkość ataku.

Dlatego kennen się nadaje, bo ma jeden z szybszych bazowych AS o ile się nie myle.

Na zasięg chyba dostał nerfa ostatnio o 50 bo też był niczego sobie.

 

W late:

ezreal, graves, jayce < każda inna postać, która ma większy zasięg/AS

 

I proszę patrzcie na grę z dystansem, a nie na wyznaczone reguły.

Kiedyś był gragas tank, alistar support, malphite tank, kennen ap, nidalee ap.

Teraz jest gragas ap, alistar ap/jungle, malphite ap, kennen ad, nidalee ad.

Alistar po nerfie może mało widziany na midzie, ale co by było z gragasem gdyby ludzie nie eksperymentowali?

 

Ja widziałem ludzi 2k+ na steamie co grali ahri ad...

Tłumaczyli to tym, że można się w late dobrze ustawić podczas teamfightów.

 

Ale ja nie mówię, że ad kennen jest zły, bo jest dobry. I niestety nie zgodzę się z Tobą, że postacie które bazują na skillach, a nie na auto attacku są słabsze w late, renekton, dzięki jego skillom właśnie miażdży late game, gdyż burstuje enemy ap carry. Ezreal w late jest jednym z najmocniejszych ad carry - obok sivir, vayne, kog'mawa. Nie dość, że ma on skille redukujące attack speed, bije damage z Q, może uciec, do tego jego dmg w tf z r jest nieziemski, to ma do tego autoattack. Graves nie bazuje na skillach w late, bazuje na nich w early, w lategame ma mieć on attackspeed, damage, by niszczyć enemy team.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Powoli wychodzicie poza temat.

 

AD Kennen to opcja do opanowania. Nie jest typowym AD carry, lecz jeśli opanujesz stunowanie i atakowanie owym Kennenem, będziesz lepszy od niejednego bazowego AD carry.

elhant.jpg

Sygna by WaseR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...