Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Luta Regman.


AceBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dostałem wcześniej sensownego wyjaśnienia, dodatkowo nagła "zmiana" ip i ciągłe korzystanie z 2 kont naraz.

 

Paweł/Regman nie wiem jak to u Was jest, ale nie ma ŻADNYCH wyjaśnień od Was. O ile jesteście braćmi/kuzynami. Bo słyszałem 2 wersje ;).

 

Czekam na konkretne wyjaśnienia.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

AceBoy mam dla ciebie dobrą radę najpierw pomyśl a potem rób.

 

Mogłeś się mnie spytać czy mam pozwolenie na konto czy coś w tym stylu

Miałem.

http://screenshooter.net/8480882/wiurmxa

 

Więc daj mi ub.

Opublikowano

Jak chcecie to się spytajcie wrednej.

Teraz jej nie ma ale jak wróci z urlopu to się spytacie

 

tutaj większy kawałek rozmowy z wredną :

http://screenshooter.net/8480882/knnvqvy

 

rozmowa jest prawdziwa a nie żadna podszywka pod wredną.

Więc domagam się ub.

 

My jesteś my kuzynami i korzystamy z jedngo łącza ( jeden router ) więc mamy to samo IP

Opublikowano

No ja was nie ogarniam.

Konta: Paweł_cs, Regman były zgłoszone =Ban

Konta: Luta, Regman. mieliśmy pozwolenie od wrednej = Ban

 

To po co te całe pozwolenia, zgłoszenia.

Czy w macie tak burdel w tym az czy zaglądacie tam czasem ?

My jesteśmy kuzynami i mamy jeden router. Ace chciałem dać ci ss umowy to kurwa nie chciałeś a teraz dajesz bana? Zastanów się 2 razy nad tym co robisz potem przemyśl to jeszcze raz a potem wyciągaj z tego wnioski.

 

Regman: Nie ma sensu prosić się o ub bo i tak za rok tego nie zrobią. Ile czekaliśmy na rangi, i ub wcześniejszych kont ? Czekali aż się wkurwimy. <mamy powód ub nie ma>

 

Endymion_: Perm równa się 100% ostrzeżeń. Więc mieliśmy prawo.

miketransformers.jpg

Opublikowano

Endymion, nie wyrywaj kontekstu:

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Posiadanie i równoczesne korzystanie z wielu kont równoznaczne jest z Banem na wszystkie konta, a w przypadku zakładania kolejnych użytkownik karany jest blokadą adresu IP.

[/size][/font]

 

Co do ub, nie mam jak sprawdzić czy to na pewno Wredna. Po drugie nie zostało podane w pewnym temacie, że zostało stworzone nowe konto z tego ip. Czyli reszta nie została powiadomiona o tym, że macie pozwolenie od Wrednej.

 

Dam Wam tego unbana, ale i tak się zapytam Wrednej.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Ale jak już dajesz ub to zbanuj mi to konto, żeby nie było za multi.

Bo konto do wyjaśnienia sprawy mogę stworzyć.

 

Co do rozmowy z wredną to nie jest oszustwo.

Opublikowano

No to teraz ja już niczego nie rozumie.

Skoro mamy pozwolenie na te konta to czemu nie mamy pozwoleń na konta Paweł_cs, Regman ?

A mieliśmy pozwolenia od m@nka

Sami sobie zaprzeczacie.

 

Ace czekam na odpowiedź.

miketransformers.jpg

Opublikowano

Sorka, że się wtrącę, ale czego ty oczekiwałeś po MPC? Na tym forum panuję bałagan i kłamstwo ze strony administracji. Przedział wiekowy to przeważnie 14-17 lat.

 

Dawajcie swoje 5% za "spam w zbanowanych"

Opublikowano

up jaki ekspert, pokrzywdzony przez los.

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

Ub nadal nie ma.

No to teraz ja już niczego nie rozumie.

Skoro mamy pozwolenie na te konta to czemu nie mamy pozwoleń na konta Paweł_cs, Regman ?

A mieliśmy pozwolenia od m@nka

Sami sobie zaprzeczacie.

 

Ace czekam na odpowiedź.

miketransformers.jpg

Opublikowano

Ub jest ok.

Ale czegoś tu nie rozumiem.

Dlaczego nie możemy mieć multi na tamtych kontach a na tych tak ?

 

ps. można zbanować to konto.

 

Edit: Ale warny na koncie Luta jeszcze są.

miketransformers.jpg

Gość Paweł_cs.
Opublikowano

Mam nadal 15% powinienem mieć tylko 5%

 

Ale czegoś tu nie rozumiem.

Dlaczego nie możemy mieć multi na tamtych kontach a na tych tak ?

Gość Paweł_cs.
Opublikowano

Warna zdjąłeś a na pytanie nie odpowiedziałeś ?

Nadal czekam na odpowiedź.

Dlaczego nie możemy mieć multi na tamtych kontach a na tych tak ?

 

Opublikowano

Dobra widzę, że nie potraficie się ogarnąć to nie.

 

Nie ma możliwości odbanowania waszych podstawowych kont.!!!!!!

 

Ten temat nie podlega nawet dyskusji. Żegnamy hejterów.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...