Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak się dorobić i się nie narobić. DiamondMT2


Emotekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie. Dawno już nie pisałem poradników więc ten może należeć do tych słabszych :D

1.1 Wymagane jest możliwość odpalenia 5-6 metinów.

2.1 Kamer mod

3.1 Cierpliwość

4.1 Drobny wkład finansowy

 

2.1

Kamer moda możemy pobrać z jego oficjalnej strony.

www.metin2mod.tk

Po wejściu na stronę wybieramy w górnym Menu MOD2011SF

Mamy do wyboru 3 downloady. Wybieramy obojętnie który i rozpoczynamy pobieranie.

2.2

Instalacja kamer moda jest bardzo prosta. Otwieramy pobrany plik i instalujemy go

do clienta DiamondMT2.

Co ważne. Instalując kamermoda do clienta nie odpalamy przez patchera tylko przez

świeżo zainstalowany .exe !

Proponuje zrobić kopie metina ponieważ nowe zbroje / bronie / fryzury będą niewidzialne.

4.1

Naszym wkładem finansowym będzie około 3-4b.

 

Więc przejdzmy do sedna. Po co nam kamer mod? 5-6 metinow jednoczesnie? 4b?

Otóż najlepszym zarobkiem na niskim lvlu będzie zmiana bonusów.

 

Itemy które będą wymagane masowo:

-Naszyjnik z niebiańskich łez

-Buty Feniksa

Innych przedmiotów nie opłaca się bonować ponieważ potem są Diamentowe, lodowe ect.

Dlaczego akurat naszyjnik, a nie branzoletka czy kolczyki? Poniewaz Naszyjnik najlepszy jest SMOCZY czyli ten, który robimy z naszych niebianskich lez.

 

Bonusy, które chcemy otrzymać:

3.000 PŻ (wymagane)

15% miecze (wymagane

15% dwuręczna (wymagane)

15% sztylety (wymagane)

x% strzały (nie wymagane)

Otóż. Jeżeli do naszyjnika wejdą takie bonusy będzie warty 2-3b

A więc przerabiamy go na smoczy naszyjnik do +9

-Skąd ku^wa tyle pereł, pomyślicie.

Za 1b otwieramy małże u handlarki (polecam 1 lvlem)

Po ulepszeniu wyciągamy za niego 7b.

Średnio wychodzi nam zrobienie go 2-3b, a sprzedajemy za 5-7b

Więc zarabiamy 2-4b

Jeżeli zrobimy to na 5 metinach: 10-20b

Jeżeli zrobimy to na 6 metinach: 12-24b

Więc zarobek jest ciekawy.

 

 

WAŻNE:

Jeżeli buty feniksa zawierają 3x15 3K Pż 10% strzały są warte 10b ! NIE ULEPSZAMY NA BUTY CHWAŁY BO STRACĄ WARTOŚĆ!

Nie wiem ile kosztują 4x15 3k Pż. O wycene takich itemków możecie pisać na forum:)

Poradnik krótki ale na początek myśle, że idzie zarobić nawet do 160lvla.

Dodatkowo mozna robic se-pong w jednym czasie :)

Bonus switchera zostawiamy oczywiście na całą noc.

Używanie tego oprogramowania jest nielegalne!

Opublikowano

O de mnie tyle że nie polecam robić butów feniksa, ponieważ potem na 140 i 160 są buty, które mają wbudowany bon na luda, ale nie da się ich zrobić z fenków. Najbardziej opłaca się ebonity, naszyjnik z niebiańskich, niebiańskie stalki (hwangi mają bonus pż, więc nie polecam mixować) i krwiste buty. Na forum ostatnio widziałem naszyjnik z niebiańskich 3k i 4*15 za 150b, więc jest co robić...

Opublikowano

ohoh , juz to zaczynam robic. Przyda sie bardzoo . Poradnik dobry , ladnie sie czyta wedlug mnie . LIKE .

"Podstawowa prawda o ludziach jest taka , ze wszyscy klamia. Jedyna zmienna to to w jakiej sprawie."

Opublikowano

Aj przepraszam bardzo.

B- Brylki.

Na poczatku oplaca sie bonowac wlasnie buty feniksa bo ludzie kupuja. :P

@Nie obraze się za + :D

Opublikowano

Aj przepraszam bardzo.

B- Brylki.

Na poczatku oplaca sie bonowac wlasnie buty feniksa bo ludzie kupuja. :P

@Nie obraze się za + :D

Kupują bo nie mają co kupować, myślisz że ludzie na wyższych lvl-ach wolą 15 na blok od 15 na luda i 15 na kryta w lodowych +9? Takie perfect lodowe zejdą nawet za 120 b, a fenki max 50, a krwiste +0 (z których się robi lodowe) są warte 1b czyli mało. Pisałem o fenkach i dla mnie to głupota że niższe lvl-e robią fenki 3k pż i 4*15, bo nie znają systemu ulepszeń.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...