Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zróbcie coś z nim.


Gość Paweł_cs.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł_cs.
Opublikowano

Y mam taki problem z diablo modem cs.

Straszy mnie ze poda jakąś sprawę do prokuratury, ze niszczę mpc.

http://screenshooter.net/4817071/yfrcaao

 

Czy to zorganizowana akcja przez administrację ?

Czy co ?

 

Edit: jak coś to mogę dać ss całej rozmowy, nie mam nic do ukrycia.

Opublikowano

To akcja zorganizowana przez ze mnie, forum ktoś atakuję, więc mogę się przejść do prokuratory z treścią rozmów z Tobą, a oni już poradzą sobie z delikwentem.

 

 

http://screenshooter.net/4240874/07_08_2012__13_37_07

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Gość Paweł_cs.
Opublikowano

Up: ten ss też tu jest :)

 

Zaraz dam ss całej rozmowy.

 

Edit:

http://screenshooter.net/4817071/nccuhgi

http://screenshooter.net/4817071/fprhvtd

http://screenshooter.net/4817071/xukyexp

http://screenshooter.net/4817071/sdadogr

http://screenshooter.net/8480882/vmpryom

http://screenshooter.net/8480882/ulappvw

http://screenshooter.net/8480882/ijerwws

http://screenshooter.net/8480882/csgrsjj

http://screenshooter.net/8480882/letglah

Wszystkie ss z rozmowy, ja nic do ukrycia nie mam.

 

 

Ty masz 17 lat czy tylko udajesz takiego głupiego ?

Opublikowano

Nie można tego napisać w dziale CS albo na pw? ;_;

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

Mogłeś rozciągnąć okno rozmowy na cały ekran i by może z 2-3 ss były, a tak to beka w chuj.

 

Diablo każdy może sobie pisać co chcę i nie zabronisz tego <_<

Opublikowano

Nie można tego napisać w dziale CS albo na pw? ;_;

Nie może, ponieważ próbuję się mnie pozbyć i zepsuć mi reputację na forum, dlatego chce pokazać ludziom.

 

Diablo każdy może sobie pisać co chcę i nie zabronisz tego <_<

Nie mnie to oceniać.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Gość Paweł_cs.
Opublikowano

Nowe ss. Beka na całego już nie długo.

 

http://screenshooter.net/8480882/vgvqkkc

http://screenshooter.net/8480882/kidxwdi

http://screenshooter.net/8480882/hwkqhda

http://screenshooter.net/8480882/ymqdsrf

http://screenshooter.net/8480882/skatpuc

http://screenshooter.net/8480882/orqwual

http://screenshooter.net/8480882/ssuajlf

http://screenshooter.net/8480882/snswyaw

Opublikowano

Kolejna kłótnia i straszenie sądami, prokuratorami i policją. Prawda jest taka, że gówno zrobicie i tyle. Wielcy obrońcy MPC już biegną do mediów, żeby całą sprawę nagłośnił TVN. Szkoda tylko, że Ci "wielcy" obrońcy nigdzie poza przerwą na kibelek nie pójdą... Za to forum odpowiada kokosz (chyba dobrze mówię?), więc jedynie On może kogokolwiek straszyć konsekwencjami prawnymi.

7m9a.png


Gość Paweł_cs.
Opublikowano

Ejj coś zauważyłem.

Ja daro pisał aplę na mentora to diablo go bronił.

Czyli on też hakuje lodówki razem z nim ?

http://www.mpcforum.pl/topic/642895-mentor-daronian/page__st__30#entry4627996

Opublikowano

Ejj coś zauważyłem.

Ja daro pisał aplę na mentora to diablo go bronił.

Czyli on też hakuje lodówki razem z nim ?

http://www.mpcforum.pl/topic/642895-mentor-daronian/page__st__30#entry4627996

 

nie wiem, bede musial kupić lodówkę z firewallem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...