Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OwcaTV [Survival] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [Premium] [40 slotow]


Owieczkol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngOwcaTVDiamond_%28Gem%29.png

 

NOWY SERVER SURVIVAL!

NON-PREMIUM

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: mc.owcatv.pl:41946

de2zjo.gifTyp Serwera: SURVIVAL !

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: non-premium

de2zjo.gifSloty: 60

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

Na serverze panuje miła atmosfera, jest to server survival :)

 

Posiadamy wlasny item shop oraz forum dowiecie sie na serverze ! :D

 

:) Na spawnie są różne parkour'y

zabawy, eventy, wiec tym bardziej zapraszam !

Regulamin:

 

[1] Nie uzywaj czitow

[2] 3 warny - ban na 1 dzien!

[3] Admin ma zawsze racje!

[4] Jezeli admin nie ma racji patrz punkt 3.

[5] Zachowaj kulture na serverze!

[6] Nie reklamuj sie!

[7] Gracz ma prawo do zabijania innych graczy.

[8] Gracz ma prawo do okradania innych graczy

[9] Nie pros administracje o itemy.

[10] Admin nie daje dnia.

[11] Nie pros o admina/moda itp!

[12] Nie spamuj!

Regulamin jest również na serverze pod

 

komenda /zasady

ZAPRASZAMY

 

IP: mc.owcatv.pl:41946

FILM:

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A no wlasnie z tym xray juz sie nie da uzywac xray poniewaz z diaxow dropie dirt :) zeby zdobyc diaxa trzeba kopac w kopalniach stona :) wszystko na filmie :D

Opublikowano

Zagrałbym własnie na serwerze, bo widać ciekawey - ale nie stać mnie na Prem ;x , oczywiście joke, ale nie chce mi się kupywać, tzn. marnować kasy jak można grac na piratku. A co do serwera, to oczekuję na non-p, bo wbije na pewno :).

Opublikowano

Wlasnie zeby zagrać na non-premium bedzie trzeba pobrac klienta i nim wchodzić na server ale zeby nie bylo czegos takiego z zmiana ip lub nikcku to non-premium by musieli płacic przynajmniej 6zl sms :/

 

 

EDIT: JUZ NON-PREMIUM

Opublikowano

Wie ktos jak zrobic tak aby gracze wchodzili na server z mineshaftera ale musza byc wpisani na liste ? Zeby to nie dotyczylo premium ? Przysylajcie mi na gg pomysly wynagrodze ! moje gg: 653000

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bez sensu serwer, grałem na sobie, znalazłem takiego gościa w swoim domku, zabiłem go (ledwo ledwo) i radośnie zacząłem mu zabierać rzeczy ze skrzynki, gdy ten użył komendy /home i się do mnie tepnoł i mnie zabił, co to za serwer survival z komedą home? Radze ją wam usunąć...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...