Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Rekrutacja do 2 Kompania Czołgów (1BCZ)


kubas46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam Alll Minim 6 tier na Bitwy Kompanijne 18 lat i OGARRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skłasac Wnioski!!!!!!!!!!!

Dla nobów Nik to---------- kubas46--------------

Opublikowano

Może to i spam, ale chcę wyrazić tylko swoją opinię.

Powinniście coś o sobie więcej napisać, przedstawić jakąś prezentację, a jeśli ci chodzi o bycie ogarniętym, to raczej dzięki temu postowi nikt nie dołączy :).

sygnatura111.jpg
Opublikowano

Po przeczytaniu twojego post, stwierdzam, iż nie należysz do tego klanu, ponieważ osoby w tym klanie muszą być :

 

OGARRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A więc czemu reklamujesz klan do którego nie należysz ? NIkt do takiego nie dołączy .

 

 

Down: masz ADHD czy bezmózgowie ? Jak to pierwsze to wybaczymy a jak to drugie to wypierdalaj.

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Ghost zgadzam się z tobą i z Craft, ziomek zero informacji o tobieIle grasz w wota? czy, grasz ? Jak grasz ? itp.. Myślisz że ktoś dojdzie do tego plutonu czy jak to tam nazwać.... spam i jeszcze raz spam.. Nawet swojego nicku nie podałeś .... lol :/

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

HAHA xD z tymi ulubionymi to faktycznie dobre. Jak już jesteś liderem klanu to postaraj się, żeby to z zewnątrz wyglądało zachęcająco. Nie mówię już o ortografii i interpunkcji ("wstompienia", "wrazie", "wszytkich"), ale te masowe wykrzykniki co zdanie wyglądają trochę dziwnie...

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...