Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zarobek na Ravia.eu na 26lv Twoje pierwsze 10kk


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pokaże wam jak zarobić na ravi na 26lv
to tak

potrzebne będą takie rzeczy

1.26lv Wojo body lub sura wp
2.Rekawica zlodzieja
3.fart :P
4.Resp Besto od 3minut do 10
5.na zielono można zarobić fortunę

6. tutaj ss i tam dropimy Zarobekjp_rqerxhh.jpg
7.080710383_rqerxxw.jpg



Ceny

Fms sr poniżej 25 - 2kk max
Fms Sr powyżej 25-30 3kk
Fms sr powyżej 30-40 -20kk
Nasycony średnio -800k
jelonek -800k
klucze-500k

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Tam nie dropią jelonki tylko łuki mroku - i maksymalnie +2(bo z bestów wypadają +2) są warte 500k chyba że mają jakieś kolosalne średnie. Nasycone też po 500 bo nikt ich nie kupi. Fmsy po 1kk stoją i nikt ich nie kupuje chyba że mają duże średnie, a nawet jak mają te 30-40 to nie są warte 20kk, bo za 20-30kk to można kupić fmsa/riba +9 z sr 25+

Uważam, że jesteś niezorientowany w cenach i twój poradnik albo powinieneś zmienić albo wcale go nie tworzyć, ale to tylko moje zdanie.

Lubię placki. :D

Opublikowano

to chyba ostatnio nie grales w ravie :)

 

po 2kk zelszy fms z sr nawet 3 :) pozdro

 

@up raport

 

rano 7 nasyconych sr +15 po 1kk zeszly :) wiec nie perdol mi tutaj

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Tak tak tłumacz sobie i bajki wciskaj dziwnym trafem ja wystawiłem nasyconego 21 sr i 5 na kryta za 800k i nie zszedł a tobie się udało w tym czasie sprzedać takich 7. Nic tylko pogratulować miszczu. A poza tym wyrażaj się i naucz pisać dzieciaq. To koniec naszej rozmowy nie spamuj tymi wypocinami.

Lubię placki. :D

Opublikowano

@up kolego ty wogle nie w temacie co w m2 zrobisz?

a z tych szkat jak zarobisz/ ? dzisiaj pd po 300k nie schodzily rekawice po 500

 

a 16 pele za 1kk wystawwilem i nik nie kupil

za wysoka sygnatura

Opublikowano

@up kolego ty wogle nie w temacie co w m2 zrobisz?

a z tych szkat jak zarobisz/ ? dzisiaj pd po 300k nie schodzily rekawice po 500

 

a 16 pele za 1kk wystawwilem i nik nie kupil

Jezu, a ty widać mało grasz na ravii. Na szkatach zarabia się przede wszystkim na zmiankach, dodaniach i bodziach, i zazwyczaj z tego zwraca się cała wartość tych szkat. Resztę zachowujesz dla siebie i dalej dropisz pelerynkami ze szkat. Dropnąłem przez całą swoją grę około 1500 tych szkat i mogę powiedzieć że jest to najlepszy sposób zarobku, nawet lepszy od tych dostępnych na wyższe lvl-e.

Opublikowano

pan up ma racje ... bodzie dodanie zmienki egzo rady na tym sie zarabia a jak dropnie rekawica to zakladasz na dropka ..

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Conna to miałeś pecha ja jak zaczołem grac to z pirwszej hematycznej zmianka wypadła, a fms +2 nie jest warty 3kk bo to chodzi za 1,5kk a za 20kk mozna kupic fms+9.Mam pytanie do ciebie ile czasu nie grałeś w ravie od Grudnia 2012 jescz?

Opublikowano

Mam pytanie podajcie pełną nazwe bodzio

 

kto odpowie dostanie 2kk na ravia.eu muj nic ten co(tu czyli pro100wjaja

 

kto odpowie dostanie 2kk na ravia.eu mój nic ten co tu czyli pro100wjaja

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...