Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HardCore][Dedyk][24/7][20 slotów]DeathCraft Hardcore !


mistrz2244

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngDeathCraft HardcoreDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: s45.mineserv.eu:46399

de2zjo.gifTyp Serwera: HardCore

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

WorldEdit, SignLift, Vault, Ultra Hardcore, PermissionsEx, AntiCreeper, WorldGuard, SignColours, AutoMessage, AuthMe, ColorMe, NoCheat, FalseBookCore, FoundDiamonds, FalsebookCart, Essentials, ChatMenager, FalseBookChat, FalseBookBlock, EssentialsSpawn, EssentialsGeoIP, SetRankPEX, FalseBookIC, EssentialsChat, FalseBookExtra, Factions, Citizens, Reservations, MagicCarpet, AntiXRay.

/plugins

1337425578-U363900.png

Adrrian, SquixPL

1337425590-U363900.png

Bardzo miła atmosfera. Niedługo powstanie forum serwera!

 

 

1-664422-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Serwer świeci pustkami. Wbiłem na serwer, siedziałem sam przez 5min po czym wbił admin pogadał chwile i poszedł ;xx Nie polecam stanowczo.

Opublikowano

Powiem tak, serwer syf oj syf ...

Pvp na spawnie, spawn w ogole jakis z dupy wyjety, gracze przepchali Admina na bok i go zabili :D

Nie ogar totalny, nie polecam.

Opublikowano

Witam . Serwer jest naprawde zajebisty ! Co wy pierdol***e ze na spawnie PVP ? Hah smiech na sali . Wszystko eleganco zabezbieczone .

Co syf na sali bo co ? XRAY nie dziala ? Ah szkoda slow

Serwer naprawde jest fajny . Ci ludzie co lubia klimat Survival / HardCore , to dla nich bedzie RAJ !

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ! I NIE JESTEM ZADNYM ADMIENEM TYLKO ZWYKLYM GRACZEM !

WIEC ZAPRASZAM !

Opublikowano

Zapraszam do mojej gildii Eden(Twórcy Edenu)

-Gildia powstała dzisiaj wieczorem

-Jest nas sześciu w tym 1 ban :(

-Każdy ma osobista skrzynia.

-Skrzynie Gildyjne.

-Piecyki.

-Budynki

-Duży Claim

Opublikowano

NIEEE mistrz nie myśl nawet o tym ! Naprawdę bardzo długo szukałem takiego zaje*istego serwera HardCore i w końcu go znalazłem proszę nie likwiduj tego ;CC Pliss zostaw Hardcore błagam Cię !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...