Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Raty na nowy server wow wotlk


Adiros

Raty do wowa  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie raty na server?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,mam pytanie do was graczy.

Jak myślicie jakie raty na priv server wow wotlk byłyby najlepsze, żeby zdobyć jak największą populacje.

Głosujcie w ankiecie i wyrażajcie tu swoją opinie.

Z góry dzięki za pomoc

PS.

Szukam osób do naszej serverowni- (testerzy (wow, niedlugo metin2)(programisci do naprawy skryptow itd (1-2 osob nam brakuje w ekipie jeszcze))

Pozdrawiam

Opublikowano

wlasnie tylko tak mysle czy to nie bedzie za szybko, chyba ze dam 1 realm x2 expa badz x1 blizzlike a drugi realm dac x5/10

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej dac max. 6x poniewarz na randoma bedzie sie ciezko dostac oraz za duzo bedzie 80 i malo co na low lvl a to zepsuje klimat dlatego ze na malych lvl bedziesz sie czul sam w calym swiecie i wgl za szybko bedzie sie wbijalo 80 i ludzie nowi nie ogarna sie ; p

Opublikowano

Masz już developerów, czy dopiero szukasz? Czysty emulator ma dużo błędów. Nikt nie zagra na serwerze postawionym na gotowcu.

 

Masz dobrą ekipę developerów? Rób serwer z ratami x1/x2

Nie masz aż tak dobrej ekipy? Rób serwer z ratami x20 i wyżej.

Opublikowano

liczac mnie to jest nas 3 developerow dalbymx1 ale boje sie ze ludzi bedzie nudzic taki wolny exp

 

@edit

 

Pliki nie sa gotowcem tylko sa przezzemnie robione juz pare miesiecy dzialaja wszystkie talenty, bg, areny itd

Opublikowano
ludzi bedzie nudzic taki wolny exp

Jeżeli serwer będzie działał bardzo dobrze, to ludzie nie będą się nudzić.

Popatrz a serwer Theare of Dreams. Na Twoim serwerze działa więcej czy mniej rzeczy? To jest chyba jedyny polski serwer na dodatku WOTLK z ratami x1.

Opublikowano

@up andeeria to nie wotlk tylko cata.

 

@Menddor mysle ze moj server bedzie lepszy od Toda pod wzgledem technicznym, jeszcze nie wystartowalem a juz 2 miesiace temu przez tydzien rejestracja byla to sie 400osob zglosilo i zamknelem rejestracje do startu bo za duzo chetnych : P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli masz problem z bugami (tzn. nie działające insty) to lepiej dawać wyższe raty, bo wtedy gracze robią cały czas questy

Jak nie masz takiego problemu, to serv Blizzlike najlepszy.. :D

Jak masz tak średnio to wtedy dobrze dać gdzieś tak x7, x8 itp. Wtedy gracze robią questy, a od czasu do czasu chodzą na insty

 

Oczywiście tyczy się to do 80 lv..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...