Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DiaxCraft [RPG] [Premium:nie] [Pvp:Takk ;D] [Wl:nie] [15 soltów] Zapraszam 2 pierwsze osoby op...


Kuro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngDiaxyyyDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: 10.64.3.178:25565

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifWersja: 1.2.5 Za niedługo 1.3.1 ;D

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 15 ... Narazie

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425578-U363900.png

Właściciel: Kuro

1337425590-U363900.png

 

- doświadczona i ogarnięta administracja

- zabezpieczenia przed cheatem/xray .

- admini dbaja o zachowanie.

- Wkrótce zostanie dodana możliwość kupienia vipa ( vip będzie kosztował 5zł/sms ).

- Ps : Rekrutacja on 2 pierwsze osoby op !!!

Opublikowano

wbijam moge moda?

hehe

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

Zgłaszam sie do administracji.

Nick: Mega_Pablo_1906

Premium (T/N): Tak

Wiek:15, po mutacji

Staż w MC:Kilka miesięcy, ogarniam grę

Dlaczego ja? Jestem aktywny, kulturalny, mam dużo czasu i chęci ,a także bardzo dobrze ogarniam Minecraft'a.

Opublikowano

Zgłaszam się do administracji.

Nick: Ninta

Premium: Nie

Wiek:13

Staż w Mc: od 1.0.0

Dlaczego ja?: Why not? :D Lubie pomagać, jestem aktywna i lubię grać w MC. (Byłam adminem na 3 serwach, ogarniam dożo pluginów)

Kontakt: Skype: werasam54, GG:32268519.

Opublikowano

Ja też wbije

nick w mc: BoTakLubie

Premka : niee :( ale kupie

wiek: 15

Doświadczenie : bylem adminem na okolo 5 serwach + 2x moj wlasny serwer a w mc gram od 1.5

Dlaczgo ja ? Większość wolnego czasu spędzam na MC ogarniam mc pluginy

Opublikowano

Zglaszam sie na Administratora

 

 

Nick:MrPatryko

Wiek:14

Premium:Tak

Doswiadczenie:Gram juz kilka lat a dokladnie od pierwszej wersji demo Classic 0.30.

Dlaczego ja?:A dlaczego nie.Ogarniam pluginy np:WorldEdit,WorldGuard.I komendy Serwerowe np:Na dzien i noc,deszcz i slonce itd,

Kontakt:Skype:patroldrewniak

 

 

Jesli to nie wystarczy z info o mnie to prosze dzwonic na skype Pozdrawiam :D

Opublikowano

- Ps : Rekrutacja on 2 pierwsze osoby op !!!

 

Nie chcę się wtrącać ale podań chyba nie miało być :D

 

@up

Rzeczywiście ogarniasz pluginy xD:D

 

@Down

Are you fucking kidding me ? <_<

Opublikowano

Podanie o admina :

Nick : RafiMine

Wiek : 13 lat

Premium : tak

Doswiadczenie : Gre Minecraft pokazal mi kolega , gram od wersji 1.2_02

Dlaczego ja ? Bylem adminem na 4 serwerach + na 2 kolegi . Ogarniam komendy na dzien/noc , na cuboida itd. Jestem miły ,kulturalny i lubie pomagac . W grę Minecraft gram okolo 4-5 godzin dziennie w tym 2 godz rano . Bardzo lubie budowac i sprawia mi to przyjemnosc . Mam nadzieje , że mnie przyjmiecie .

Skype : Czarnecki12

Opublikowano

Zapraszam zapraszam niestety miałam problemy techniczne i trzeba zbudowac mapke ale to nic Wbijać

Opublikowano

Eche, nawet nie wbije, bo już wiem, że administrator to mały nie ogar, dlaczego?

- ''Dwie pierwsze osoby op'', haha... Nie umie zgarnąć ekipy, a tak chce mieć by ktoś grał, a jak wiadomo byle kto może rozwalić serwer, nawet się nie znają.

 

''- doświadczona i ogarnięta administracja - Nawet nie znasz tych osób.

- zabezpieczenia przed cheatem/xray .

- admini dbaja o zachowanie. - Nie znasz tych osób jak wspomniałem.

- Wkrótce zostanie dodana możliwość kupienia vipa ( vip będzie kosztował 5zł/sms ).''

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Zgłaszam sie do administracji.

Nick: MokitoPL

Premium (T/N): Nie

Wiek:14

Staż w MC:od 1.7.3 Beta

Dlaczego ja? Jestem aktywny, kulturalny, dobrze ogarniam administracje i minecrafta.

Skype: mrmokitopl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...