Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL + FRAKCJE] [24/7] [NON - PREMIUM & PREMIUM] [BRAK LAGOW] [1.3.1] SERDECZNIE ZAPRASZAM!


TaiGo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest fajny ale ta prezka do dupy, właśnie był event i wygrałem kod vip ( jest fajny plugin, wpisujesz /vipcode <kod> i jak kod jest poprawny automatycznie dostajesz VIP-a, a jak zly(pewnie zeby nie kombinowali) tracisz 3 zycia). Pozdrawiam i polecam

Opublikowano

Nie polecam serwera

Powody:

- Brak reakcji z strony Teamu.

- Spam.

- Wulgaryzmy.

- Słabe utrzymanie serwera.

Wyzywania od "gnoi" etc.. na tym serwerze

 

Taka moja opinia Pozdrawiam.

Po 5 minutach gry ! tak oceniam ten serwer.

 

 

@Edit

 

Ta prezentacja ma strasznie wielkie plusy chyba prościej napisać się jej nie dało napisz tylko same IP i będzie o wiele wiele lepiej...

image.png

Opublikowano

olej nie rozumiem, z tego co przeczytalem napisales wczesniej ze serwer jest spoko, a teraz widzisz.. typowe dziecko nabijajace posty gdzie tylko popadnie..

 

@golden

 

skoro grales 5 minut to jak mozesz go oceniac?

 

i na jakich serwerach tak nie jest, jak opisales? -.-

 

bo ja takiego nie znam

 

pozdro ludzie

Opublikowano

Up ^^ Po tym zachowaniu jakie panuje na tym serwerze.. Nie zamierzałbym spędzić na tym serwerze ani 5 sek.

Prezentacja sama mówi za siebie jak napisał olej14...

Jeśli nie umiecie przyjąć krytyki z honorem to już nie mój problem.

image.png

Opublikowano

Wbilem na serwer i juz wiem jaki to serwer

Po pierwsze dubel

Po drugie serwer dobry ale prawda z cheatami i xrayami nie polecam

Sa lepsze

Temat do zamkniecia

Zglosilem temat za Dubel

Opublikowano

Acha cos jeszcze dodam UP to multikonto prosze o sprawdzenie IP :) I ladnie pokazujesz ze serwer dobry a spamujesz w temacie buzkami pozdro dlatego tez niepolecam

Opublikowano

Napisałes ze ogarnieta administracja a jako jedyny w tym temacie obrazasz ludzi.Po przeczytaniu kilku twoich wypocin zrezygnuje z odwiedzin twojego serwera

Opublikowano

Nie polecam serwera! Dlaczego?

- Nie ogarnięta administracja!

- Administrator dał mi kicka ponieważ sprawdzałem czy ogarnia (pytałem go komend, lub czy umie dodać MC magic chapter na serwer)

- Wielki chaos panuje na serwerze!

- Cheaty!

- Ziomek stoi sobie w diamentowej zbroi przed spawnem pisze ze ma AFK a podeszlismy w pięciu całą gildią i zabił każdego w tym samym czasie! (kil aura)

 

Prezentacja jaka jest taka jest! ale serwera NIE POLECAM!

Opublikowano

chyba cie poj ciotexie wszystko dziala poprawnie, server full jest ! -.-

 

magic chapter? haha chyba coś Ci się kolego pojebało

po 2 nie pierdol bo ten plugin jest na serwie od początków-.-

wystarczy abym nie wszedl na serwer. Dziekuje -1/10 :)

Opublikowano

I widać kto spamuje ..

 

Wystarczy że spojrzałem na posty tego dziecka neo i wiem że każdy na tym serwerze taki będzie.. ;]

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...