Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź ` Trointoria Paintball


Trointoria`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trointoria Paintball

 

Trointoria - Serwer tworzony przez ekipę które ma spore doświadczenie i w Paintball oraz Minecraft.

 

Jak?

Kiedyś na jednym wspólnym wypadzie (załogi trointorii), wpadliśmy na serwer minecraft pb, ale pomyśleliśmy że jest to nie możliwe ponieważ, nowych itemówdo mc nie dodamy, a przecież są mody i o tym właśnie przypomniał nam nasz człowiek. Serwer tworzony jak najbardziej realistycznie, wszystkie areny będą tworzone na podstawie istniejących w polsce, oraz tych najsławniejszych za granicą

:).

 

Więcej

 

Na dzień dzisiejszy wiemy, że serwer będzie posiadał mod, własny launcher. Każdy gracz będzie mial najprawdopodobniej skin żołnierza,lub dodamy funkcje wyboru swojego

;).

Będą oczywiście pluginy, mamy nadzieje że wyjdzie na to by całość polegała na zabezpieczenich a nie funu.

Ekwipunek możliwe że będzie na start, a jak nie dostaniemy 1 broń 3 granaty oraz 1 pancerz (możliwy c4), będzie on za walki zebrać pieniądze za które kupi lepszy ekwipunek lub go naprawi

;)

 

Sława na serwerze.

 

Wiemy, że napewno zostanie dodana tabela top 10 graczy na naszej stronie www, będzie ona resetowana co jakiś czas, jeśli np będzie tygodniowo to gracz tygodnia możliwe że otrzyma pieniądze lub zapas amunicji

;). W statach będą brane pod uwage takie szczegóły jak wydana amunicja, ilość zgonów, czy też pieniądze :).

 

To by było na tyle, więcej nie chcemy zdradzać ponieważ będzie to ogromna niespodzianka :], jeśli są jakieś błędy ortograficzne, literówka przepraszam.

 

 

Pozdrawiamy, Trointorianie.

Opublikowano

Zagram na serwerze o ile to będzie prawdziwy projekt. Jeden już projekt mieliśmy tutaj na mpc(High Life) - ale chlopak sobie tylko ponabijał posty i poszedł. Więc nie będę się nakręcał tylko poczekam, aż coś ruszy. Wiem że są mody, bo grałem na serwerach gdzie sie lata samolotami, jezdzi samochodami, jezdzi czolgami, plywa lodziami oraz z nich się strzela wiec wiem ze sa takie rzeczy. Ale trzeba je do kupy zebrać więc czekam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...