Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Podstawowa paczka modów [1.3.1] ZAWIERA DZIAŁAJĄCY MODLOADER!


Bestalski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałbym zaprezentować paczkę modów do 1.3.1 minecraft.

Jest to absolutna podstawa ale wiele osób np. ściąga złego ModLoadera kluczowego dla innych modów:)

 

Link:

http://www.multiupload.nl/WKE29UYC3S

 

Skan:

https://www.virustot...sis/1344268031/

 

W skład tej paczuszki wchodzą 5 mody:

 

InvTweaks- Układa ekwipunek, bardzo fajne ( podobno działa na multi, ale na singlu dopiero testowałem...)

Rei`s minimap- Minimapa w mc, działa na single only.

ModLoader- Kluczowy mod, pozwala działać pozostałym modyfikacją.

AudioMod- coś jak up ale to chyba nie jest aż tak potrzebne :)

ModLoaderMP- potrzebny dla wielu modów.

 

Wszystkie mody działają na 1.3.1 w wspólnym trybie zgodności wobec czego jeśli wszystko dobrze zrobicie muszą działać. Skąd ta pewność? Sam używam dokładnie tej paczuszki.

 

Pozdro Bestalski.

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

gdzie optifine? ... Pro elo ;x Dodaj tu jakieś Batlle Towers (czy jakoś tak, jak zwał tak zwał) i kilka innych ;] TooManyItems w edycji Cheaters ;] Albo na mocniejsze pc jakieś mody jak EE2 TC np. w edycji Hard rozwiń to trochę.

Take it easy my friend

Opublikowano
gdzie optifine? ... Pro elo ;x Dodaj tu jakieś Batlle Towers (czy jakoś tak, jak zwał tak zwał) i kilka innych ;] TooManyItems w edycji Cheaters ;] Albo na mocniejsze pc jakieś mody jak EE2 TC np. w edycji Hard rozwiń to trochę.

 

OptiFine jest tylko w wersji beta póki co więc nie dodam. TooManyItems ssie, a na mocniejsze pc mody EE2 i TC nie są jeszcze dodane na 1.3.1 o ile sie dobrze orientuje.

 

@TOPIC Ale mody które mnie interesują będą dodawane, spokojnie:) Czekam na aktualizacje póki co.

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...