Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura] TyTran12


Quarel™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321130875-U250803.png

Tematyka: Spangebob

Wysokosc: 200

Szerokosc: 450

Napis/y: Cysia

Kolorystyka: Jak wam pasuje, zeby było dobrze.

Dodatkowe informacje od zlecajacego: Nie wiem, zrobcie zeby bylo ładnie nie znam sie za bardzo na tym wiec. Po Prostu niech bedzie dobrze.

Za zrobienie bede dawal kilka dni limit + !

sygna1.png

Opublikowano
1344514175-U588768.png

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

tak wiem ale nie robie sygnaturek takich duzych bo sa brzydkie

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

wtf jak napis nie pasuje lol ? jest w tej samej kolorystyce co praca i do tego ladnie wtopiony według mnie

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

wtf jak napis nie pasuje lol ? jest w tej samej kolorystyce co praca i do tego ladnie wtopiony według mnie

 

sygna ladna ale mi tak jakos nie pasuje moze po prostu inny gust mam nie wiem ale jakos mi tak nie pasuje ;f

sygna1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...