Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] W jakiej kolejnosci to kupic?


kocisz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzis zaczalem grac na nowym serwerze. Zrobilem sponsorpaya i wyszlo mi 26k uridium w 3h, i tutaj pytanie dla was, co kupic za to uridium i czy zbierac na cos innego?

 

Takie przyklady

 

Irek

P.E.T

Formacje

LF3

LF2

 

A moze cos innego?

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Gość Pan Szymek
Opublikowano

Ja nie boce, gram uczciwie.

To masz odpowiedni temat na forum oficjalnym.

Opublikowano

uczciwie czy nie fs to podstawa bo dzięki temu możesz chociażby zwiać wrogowi

Tak, lecz generatory moge wylicytowac za grosze, ja sie pytam na co wydac uridium.

Miszczu, nie spamuj.

 

@down Ale to nie zmienia faktu ze mozesz odpowiedziec na pytanie, a nie pierdolic cos o czym wiem -,-. Zgloszony.

 

Wszedlem w twoj profil i znalazlem taki temat http://www.mpcforum....40#entry4921440 prosze, to forum jest o botach, cheatach a ty piszesz takie tematy?

Polecam sie pouczyc troche o interpunkcji. Po przecinku stawiamy spacje.

Prosze, temat strasznie podobny do mojego, i co nie napisales mu nic o spamie? http://www.mpcforum.pl/topic/690922-pytanie-co-kupowac/

I jeszcze jedno, nie ma takiego wyrazu jak spamisz, ewentualnie spamujesz.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Lol..... dziwny jesteś poco więc jesteś na tym forum sama nazwa wskazuje "MPC Forum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online"

czyli to nie jest forum dla osób które grają uczciwie :D ale jeżeli już masz spamować to spamuj na bug poincie tam będziesz czuł się lepiej !!!!

 

Nie boce (nie chodza mi boty), w kazdym badz razie w darkorbicie. Nic nie mowilem o innych grach. PROSZE O WYPOWIEDZI NA TEMAT.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...