Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RedBuildCraft [F] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [30 slotów] [serwer:Dedykowany]


DooNaToll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: RedBuildCraft

 

strzalka.gifIP serwera: 188.165.224.196:25060

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: F

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 30

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: BuildCraft, RedPower ,Lwc i tym podobne!

 

strzalka.gifZałoga: [H@]upgrade11 oraz [Adm]Moon

 

 

D.png

strzalka.gifPaczka modów znajduję się na forum ale żeby uniknąć spamu dam linka:
http://www.speedysha...Klient-v1.3.rar

 

Tą paczkę należy wkleić do .minecraft i się cieszyć zabawą na serwerze!

Powodzenia!

 

 

@Obowiązkowa paczka gdyż dodaje nowe mody jak i moby zapraszam serdecznie,

Opublikowano

Witam Serwer Zapowiada się cudownie czy jako pierwszy w tym temacie mógłbym dostać Vipa czy coś w tym stylu codzienie bende @Refreshowac

Pozdrawiam Demon1221

 

Radze ci Wgrać skan z Avasta lub z twojego AntyVirusa

 

Proszę o Dodanie Frakcji i powiekszenie slotów do 30-40

Opublikowano

Na jaką wersje? Za chwilkę dam edit co i jak z serwerem :]

 

EDIT: Serwer spoczko, niestety na słabych komputerach mogą być lagi przy czym modyfikacja Optifine nie działa. Na serwerze niestety gra mało osób, ale jest dobra atmosfera. Ja nie pogram z powodu komputera. Ogólna ocena: 7/10.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

G.pngpowalony server lagi jak nie wiem co ze zal

strzalka.gifNazwa serwera: RedBuildCraft

 

strzalka.gifIP serwera: 188.165.224.196:25060

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: F

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 30

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: BuildCraft, RedPower ,Lwc i tym podobne!

 

strzalka.gifZałoga: [H@]upgrade11 oraz [Adm]Moon

 

 

D.png

strzalka.gifPaczka modów znajduję się na forum ale żeby uniknąć spamu dam linka: http://www.speedysha...Klient-v1.3.rar

 

Tą paczkę należy wkleić do .minecraft i się cieszyć zabawą na serwerze!

Powodzenia!

 

 

@Obowiązkowa paczka gdyż dodaje nowe mody jak i moby zapraszam serdecznie,

Opublikowano

Serwer jest hostingowany :), Zbieram na 30-40 slot serwer tylko musi cie kupować vip :) w tedy bd raźniej ! :) , ogłaszaj cie tak ten serwer a będzie więcej Graczy !, To jest x2 Reklama ! x1 ma ponad 2k wejść i 80 odp :) więc sorry nie dostaniesz vip :) Pozdrawiam i zapraszam do Gry i Wspomaganie Serwera ! ponieważ kończy się ważność serwera i czeba ją opłacić poczebuje sprzedać ok 3 vip i 1 set quantum :) , narazie poszlo 1vip i 10.08.12 pojdzie podobno x1 set quantum ! dzienki za uwage !

 

Proszę też załorzyciela postu o ! dodanie forum i strony FB !! dzienkuję:)

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...