Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ta karta nadaję się chociaż troszkę do bf3 ?


Loocker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, około 3 tygodnie temu spaliła mi się karta graficzna. Wujek dał mi nieużywaną kartą AMD Radeon HD7450, wiem że to shit.

 

 

Chciałbym pograć sobie w BF'a, reszta sprzętu jest dobra. Aktualnie zbieram na kartę Radeon HD 6850

 

 

 

Ale mniejsza oto, czy ta karta 7450 nadaję się choć troszkę do BF'a? Pogram na srednich?

 

 

Reszta sprzętu:

 

i3 2120 3.3ghz

4gb ram

Win 7 Home Premium 64bit

Zasilacz nie wiem

skpUo.png

Opublikowano

srednie na pewno odpadaja, procek też do najlepszych nie należy

adblockb.png
Opublikowano
procek też do najlepszych nie należy

Do bfa spokojnie starczy.

 

@top

zasilacz marki "nie wiem" może przysparzać kłopotu, radziłbym się upewnić, czy nazwa tego producenta to "nie wiem", bo ja nigdy się z taką nie zapoznałem. Przydałoby się także znać model zasilacza tej marki i jego model.

Ale weźcie, nie tak mocno.

Opublikowano

btw.

 

Witam, około 3 tygodnie temu spaliła mi się karta graficzna. Wujek dał mi nieużywaną kartą AMD Radeon HD7450, wiem że to shit.

 

 

Chciałbym pograć sobie w BF'a, reszta sprzętu jest dobra. Aktualnie zbieram na kartę Radeon HD 6850

 

 

 

Ale mniejsza oto, czy ta karta 7450 nadaję się choć troszkę do BF'a? Pogram na srednich?

 

 

Reszta sprzętu:

 

i3 2120 3.3ghz

4gb ram

Win 7 Home Premium 64bit

Zasilacz nie wiem

 

@Loocker

 

A ile już uzbierałeś?

adblockb.png
Opublikowano

ona nie spaliła się przez zasilacz.

 

 

Teraz mam 250zł ale do końca wakacji wycisnę ok. 500zł, jaką polecacie?

skpUo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...