Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz Nowej Edycji BlackAgeCraft na Minecraft 1.3.1 [Zapraszamy]


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[--->BlackAgeCraft<---]

 

Macie już dość serverów FreeBuild ?

Nie lubicie zabezpieczeń LWC ?

Nie lubicie Działek ?

Lubicie servery gdzie pvp jest dozwolone ?

Lubicie ogarniętą Administracje a nie jakieś nieogarnięte dzieci ?

Lubicie servery gdzie macie prawo głosować na Dzień/Noc ?

Lubicie Wojny Frakcji ?

To server Wprost dla was Gdzie FreeBuild niema ani 1% !

Zapraszamy :D

 

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s35.mineserv.eu:38017

 

de2zjo.gifTyp Serwera

: Survival

 

de2zjo.gifPotwory

: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta

: Tak

 

de2zjo.gifPvP

: Tak

 

de2zjo.gifPremium

: Nie

 

de2zjo.gifSloty

: 20 (Jeśli braknie to dokupimy)

 

de2zjo.gifBiala Lista

: Nie

 

de2zjo.gifNether

: Tak

 

de2zjo.gifStatus: Start 2012.08.06 o godzinie 14.00 !

Ekipa:

Właściciel:FreeVsMinecraft

Admin:?

Moderator?

Pomocnik?

 

Rekrutacja otwarta:Musisz mieć minimum 14+ lat :D Przyjmujemy tylko ogarniętych ludzi !

 

Na serverze panuje Miła atmosfera Średniowiecza Zapraszamy :P

Opublikowano

siema moge byc modem gram od 1.2.0.0 i mam 15 lat lubie budowac mam nick w grze :OBI

 

siema moge byc modem albo adminem gram od 1.2.0.0 i mam 15 lat lubie budowac mam nick w grze:OBI albo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...