Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Bilans Vs niedokladny


Bilans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:B.I.L.A.N.S

Wyzwany:(-)

Czas głosowania:3dni

Czas Wstawienia Prac:3dni

Tematyka: Liryczny morderca

Dodatkowe info: Brak ;]

 

Piona

Opublikowano

Przyjmuje, for fun

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Prestiż - na razie go nie masz, nie jesteś lirycznym mordercą

jedyne co zabijasz to mój płód, gdy ma styczność z twoją gębą

może weź do ręki majka, ale sory, dłonie masz zajęte

ty chcesz zabijać liryką, prędzej walniesz chujowi minete

zrozum to jebany plebsie, zbyt wiele tu nie wywalczysz

na tym forum jesteś jak gej, który szuka męskiej przyjaźni

nie jesteś mile widziany, czekaj, mam twój bilans

szkoła sztuk pięknych, zostałeś wyjebany - za ryja

ty i twoja dziewczyna, nie wiedziałem, że ręka to osoba

sam na sam, jarasz się jak pedofil, który trafił do przedszkola

panczami strzelam jak automat, nie ładuję ślepakami

nawet gdybym nimi strzelał, to byś się nimi zranił

jesteś ognioodporny jak dynamit, jarasz się 1 wersem

morderca ? ej, na razie to chyba skaleczyłeś tylko siebie

i nie pierdol o moim pogrzebie, odpuść sobie te żarty

nikt nie chce ciebie słuchać, chyba jesteś przeterminowany

 

 

piona

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Bez zbędnych emocji,Teraz powiedz co czujesz

Bilans-liryczny morderca prosto w łeb ci celuje

Aplikuje hardkor w żyły, czujesz kryminału zapach

Boisz się tego typa, co z maczetami lata

Mentalny psychopata, krwawe ściany-sala tortur

Jesteś jedną z ofiar, zaznasz ból tych czterech kątów

Ostateczny dzień sądu, W strzykawce wbijam aids

Wynik masz pozytywny z dopiskiem Pana śmierć

na rękach ślady cięć, trafiłeś na swego kata

Membrany rozpierdalam, majka używam jak bata

To druga strona świata, krwawa rzeź to egzekuzja!

Odpierdole ci łeb, a przedtem potne usta

Zachowujesz się jak frustrat, sparaliżowane dłonie

Napisałeś jeden tekst i na tym kurwa koniec

Zdechniesz farmazonie, cała morda ci zbladła

Przegrałeś krwawą ucztę z Bilansem potomkiem diabła

 

 

Ref:

 

To jest ten chory typ, co na kurwach wbija skill

Bilans liryczny morderca posiadam własny styl

Ty szczylu piłuj ryj bo przez kable każdy mocny

Nie myśl ze jesteś najlepszy bo to ja zbieram propsy

 

Tylko spedaleni chłopcy, słuchają twoich wypocin

Ja piesze 15minut, to u ciebie setki godzin

Między nogami chodzik a co drugie słowo kurwa

Reprezentujesz poziom w stylu "Romeo i Julia"

 

 

Piona

Opublikowano

Haus - Ładnie utrzymałeś tempo całego dissu.

Dobry rym: bilans = za ryja

Dobre porównania:

"zrozum to jebany plebsie, zbyt wiele tu nie wywalczysz

na tym forum jesteś jak gej, który szuka męskiej przyjaźni"

 

"Ty i twoja dziewczyna, nie wiedziałem, że ręka to osoba

sam na sam, jarasz się jak pedofil, który trafił do przedszkola

panczami strzelam jak automat, nie ładuję ślepakami

nawet gdybym nimi strzelał, to byś się nimi zranił"

 

Tylko końcówka coś nie tego..

 

 

Bilans - Diss rozkminiłem i stwierdzam, że słaby.

Np to:

"Bez zbędnych emocji,Teraz powiedz co czujesz

Bilans-liryczny morderca prosto w łeb ci celuje

Aplikuje hardkor w żyły, czujesz kryminału zapach

Boisz się tego typa, co z maczetami lata"

 

3x prawie to samo.. No wiesz, do mnie to nie przemawia.

Jedyne co dobre to ostatni wers, takie porównanie do braggy.

 

Paunczu, porównań i rymów niedokładnych prawie że nie ma ;]

 

Chociaż 16 masz słabą, za to refren masz bardzo dobry!

Bragga, porównanie, pauncz i eleganckie zakończenie ;]

 

Dobre rymy: wypocin=godzin, Kurwa=Romeo i Julia

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatecznie oddaje głos na Hausa. Tu nawijka ważna i całokształt.

Jak dla mnie, Bilans ma mniej sensu w dissie i może dobrze, ale ma za bardzo dokładne rymy.

pzdr. ;) Propsy dla obu Panów ;]

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...