Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Amumu vs Warwick the best jungle in league of legends. :)


skrezelok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obie postacie są prawie nie do zdarcia.

Obie postacie swietnie gankuja - choc w teamfightach rola Amumu jest znacznie wyraźniejsza: inicjuje, swietny ult, 2 rodzaje cc.

Co do dżungli- stawiam na Amumu. Od początku świetnie sobie w niej radzi.

WW ma kłopoty w dżungli z agresywnymi przeciwnikami (do 6lvl) - moim zdaniem na jungle tylko na niskim elo - gdzie ludzie niezbyt często zapuszczają się do przeciwnej dżungli.

Amumu pasuje do każdego teamu - zawsze się przyda.

WW jest poprostu kolejnym "tanky dps".

 

Osobiście stawiam więc na Amumu.

Opublikowano

Zawsze to powtarzam, że ww jest słabym junglerem.

On musi mieć ult, żeby gank był udany, ale ma za to b. łatwą jungle, niekoniecznie szybką.

Amumu jest ok, możesz go brać.

Opublikowano

Ojj ciężko zdecydować, ponieważ obie postacie są świetne. Musisz się poważnie zastanowić kogo wziąć ;dd Ja myślę, że wybrałbym WW, ponieważ więcej nim grałem i dość łatwo go ogarnąć :D

Opublikowano

Grałem warwickiem wczoraj w jungli.

Powiem tak, że do 6 lvla nic nie zrobię, chyba ,że się za daleko zapuszczą ^^.

Na twoim miejscu zastanowiłbym się, ponieważ jak nie trafisz z q u amumu to gank fail ^^. ( chyba, że nadrobisz ulti )

 

W jungli ww jest lepszy ze względu na lifesteal .

Opublikowano

Grałem warwickiem wczoraj w jungli.

Powiem tak, że do 6 lvla nic nie zrobię, chyba ,że się za daleko zapuszczą ^^.

Na twoim miejscu zastanowiłbym się, ponieważ jak nie trafisz z q u amumu to gank fail ^^. ( chyba, że nadrobisz ulti )

 

W jungli ww jest lepszy ze względu na lifesteal .

 

Wystarczy głupi silence od soraki i po ulcie.

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...