Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[inne] jak nazywacie czołgi


olek222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, proponuję pisac jak nazywacie czolgi, np ja nazywam :

bdr g1b - biedronka g1b

stpzII - striptiz II :)

piszcie :)

shoob.png

Opublikowano

Głupi i nie potrzebny temat zaraz będzie fala spamu.

Proszę autora aby zechciał zamknąć temat a spełnię jego prośbę.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

No to ja:

T95-Robaś

ISU-152-Isiek

M24 Chaffe-Kawa

M36 Slugger-Ślina

Pzkfpw II luchs- szynka

Hummel-Huml

T28-mały robaś

i tyle :D

xxx

Opublikowano

IS - Plagiat

BT-7 - Przynęta

Arty - Wabik ( ze względu na to , iż wszyscy walą w arty >.< )

Maus - Puszka

Ferdinand - Ferdek

Lowe - Kociak

prawdziwasygnatura.png

Opublikowano

Tiger - Tygrysek :P (ale dobre co ? )

 

LTraktor - Ursus 30 albo Ursus 60 ( tu nie mam pewności )

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

za bdr mowie ;będe grał w gre

na pz III mowie:psilll

na kw 1s mowie:kw is

na ferdinanda mowie:ferdzio :D

na ltraktora mowie:lollek

na t50-2 i na t50 mowie:pi*r*ol*ny scout

sig2@502663720-0RbIT@eu@2@0@11111111111111@1111111111111@00101@pl@0.png
Opublikowano

Też mam swoje nazwy czołgów ale, jakbym chciał wymienić to mało se przypominam (lol?)

 

T-50-2 : szerszeń

Maus : myszka

Typ59 : chińczyk

amx 50 Foch : Foch

Amx 50 Foch 155 : Super Foch

Obj. 704 : Objekt

Obj. 268 : Super Objekt

S-51 : Bocian

Patton : Baton

M48A1 : Super Baton

Vk2801: Lekka Vk

Vk4502 Aufs.B : Ciężka Vk

T1 Heavy i M6 : Jeżdżący frag

T95 : Bunkier

11cc1be4064edda5addd6e1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...