Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wynajme komuś maszyne!


Menierva

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem w posiadaniu dedyka w sam raz na tibie i tutaj pada moja propozycja/oferta !

Wynajmę komuś maszyne pod tibie(mod lub nawet klasyczna ale wole jakiegoś moda)

 

 

Czego oczekuje ? już mówie

-Najlepiej gotowego silnika do startu wraz z plikami source(w razie czego mam swoje pliki source)

-Już kogoś doświadczonego z Linux'em(debian 6) któremu nie zajmie odpalenie serwa tydzien i ostatecznie nie ruszy

-Najlepiej już własny team

-sam silnik powinnen być edytowany przynajmniej w 40 % przez daną osobe (żaden gotowiec z neta takie odrazu odpada)

To są takie podstawowe wymagania reszta w razie czego ustalimy na TS

 

Czego możecie sie spodziewać:

-Przedewszystkim maszyne dostajecie za darmo !

-Daje czas na dopięcie ostatnich spraw technicznych , zapowiedzi a w razie czego beta testy

-Jakiegoś % z dochodów (mówie z góry nie bedzie to duży %)

-Wsparcie techniczne z strony mojej i moich ludzi

 

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą zapraszam na ts3 ip: ts.planet-game.pl (Pisać do WNB aka Piotrek)

na ts bedzie rozmiawiać dalej jeżeli chodzi o szczegóły

 

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...