Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Niedokładny vs Nieprzytomny


niedokladny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający : Niedokładny

Wyzwany : Nieprzytomny

Prace do : 24 dnia dzisiejszego

Głosowanie do : 3 dni czyli 8 sierpnia ( jak oddamy prace )

Tematyka : bez

Notka : pierdolimy wasze głosy :)

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Pierdolisz, że jestem słaby, proszę, nie przesadzaj

gdy widzę twoje teksty chciałbym wysłać sms o treści pomagam

twoje skillsy, żenada, widziałem cię w reklamie na polsacie

tylko, że zamiast prosić o pomoc, prosiłeś o chuja w jape

potem błagałeś o żarcie, pierdoliłeś, że dla sprawy

jeśli chcesz ode mnie pieniądz, to mordą wykoś mi trawnik

teraz wyczyść mi stopy, następnie kopne Cię w pysk

potem wstaniesz i znowu kurwo będziesz mi je myć

spróbuj pieprznąć coś o forsie, bo się zdenerwuje

masz taką płacę na jaką alfonsie zasługujesz

chcesz, to zarabiaj na dupie, możesz zostać męską dziwką

ale jaka kobieta zechce się ruchać z facetem z pizdą

chcesz nagrywać hip-hop, kurwa, bo jebne

to jest takie niemożliwe, że robi się kurwa śmieszne

jak ten jebany mendelejew, stworzysz recepture piękności

lecz nawet jak zmienisz morde, będziesz robić dla mnie za nocnik

 

 

o jezu, bo jebne. Najgorsze gówno jakie napisałem xD

 

wgl bez weny tylko, żeby oddać prace buhahahah

 

25734_168fc1f5e0573d4cf712d86e052899da.jpeg

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Nie jestem dobry, ale na ciebie to wystarczy

napisałeś 1 zwrotę i już popadasz w samozachwyt.

Nie brakuje mi punchy, tobie brakuje godności

bo pasujesz do rapu jak hetero do marszu równości.

Porachowane twe kości, widzisz tą dawkę animuszu

jesteś głodny zwycięstwa? lepiej wpierdol swój miód z uszu.

Bo tej partii nie wygrasz, chciałeś pokonać mistrza

ale taki z ciebie raper jak z Kim Kardashian dziewica.

Więc lepiej stąd wyjdź, bo nie pasujesz do słowa hip-hop

lepiej sprawdzasz się jako cwel, podnosząc w kiblu mydło.

Więc słuchaj pizdo, odpuść zanim poznasz smak blamażu

lepiej wyjść na łajzę, niż szukać kwatery na cmentarzu.

Leszczu nie dokazuj, i oszczędź sobie te wyzwiska

bo ja mogę pchać fejm do przodu, a ty pchać chuja do pyska.

Jestem sobą, jak chada i inni niosę tylko prawdę

ty co najwyżej możesz nieść, ale spermę w swoim gardle.

 

 

 

 

 

Gówno, Gówno i jeszcze raz gówno.

Jestem co raz słabszy co widać po tych wersach, dlatego postanowiłem więcej się nie ośmieszać i odejść z tego forum. To mój ostatni pojedynek tutaj i nie będę pokazywał wam swoich gównianych wersów i wydawał je na światło dzienne.

Ema.

Chuj mnie obchodzą głosy, ale jak chcecie to głosujcie.

"Od dziś nazywaj mnie sprzątającym fenomenem

bo jak zechcę, to jednym wersem zamiatam scenę..."

Opublikowano

Jakie z Was typy. :D

 

 

Oddam głos później x D.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Nie rozumiem tego.. Nic mi się tu nie klei ;(

 

Chuj mnie obchodzą głosy, ale jak chcecie to głosujcie.

Nie oddaje głosu. Dla mnie remis, słabo Panowie.. ;x

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

NIEPRZYTOMNY :D

Nie zbieram niczego,ani + ani -, wole zebys to wlasnie Ty kliknął w ten link PAJACYK . Jezeli jestem w stanie komuś pomoc to pomogę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...