Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Forumowska Patola część siódma


TinTanTun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kontynuuję pozdrowienia dla Piotrka Global Moderatora, który banuję powiązane nicki, choć to zupełnie inne osoby. h3h3 to był PingwineQ, a h3h3h3h3 to Ja, a Heeheszki to jeszcze ktoś inny pozdro :**

 

Link do patoli części 4

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/690737-patologia-na-forum-4/

 

Tutaj możecie składać skargę na MPC do googli:

 

http://support.google.com/adsense/bin/static.py?hl=pl&ts=1190500&page=ts.cs&ctx=as2&rd=1

 

kierzek twój ban o nazwie "troll" mnie nie rozśmieszył, tylko załamał, bo nie wiedziałem, że tak nisko Team MPC upadł (tzn wiedziałem, ale że aż tak?).

 

Proszę o nie wypowiadanie się osób rangą, gdyż oni nie widzą co się dzieję :) Jakby mieli klapki na oczach

 

My nie skończymy :) Prędzej usuniecie monit o wyłączeniu AdBlock'a niż my skończymy, a jak nie usuniecie to Google weźmie wam się za dupę.

 

Proszę, proszę. Nie macie odwagi z nami porozmawiać? Pewnie nie macie argumentów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...