Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Forumowska Patola część piąta


TinTanTun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kontynuuję pozdrowienia dla Piotrka Global Moderatora, który banuję powiązane nicki, choć to zupełnie inne osoby. h3h3 to był PingwineQ, a h3h3h3h3 to Ja, a Heeheszki to jeszcze ktoś inny pozdro :**

 

Link do patoli części 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/690737-patologia-na-forum-4/

 

Tutaj możecie składać skargę na MPC do googli:

http://support.google.com/adsense/bin/static.py?hl=pl&ts=1190500&page=ts.cs&ctx=as2&rd=1

 

kierzek twój ban o nazwie "troll" mnie nie rozśmieszył, tylko załamał, bo nie wiedziałem, że tak nisko Team MPC upadł (tzn wiedziałem, ale że aż tak?).

 

Proszę o nie wypowiadanie się osób rangą, gdyż oni nie widzą co się dzieję :) Jakby mieli klapki na oczach.

Opublikowano

Heheeszki to ja byłem :)

 

Czyli Pingwinek :D

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

kierzek twój ban o nazwie "troll" mnie nie rozśmieszył, tylko załamał, bo nie wiedziałem, że tak nisko Team MPC upadł (tzn wiedziałem, ale że aż tak?).

Tak samo jak ban o treści "Idiota (spambot)" dla Pingiwna chyba. Tak to by mój 10 letni brat wpisał, nie poważny administrator czyt. Piotruś. Po prostu tacy jak my im szkodzimy, bo prawdą częstujemy ludzi.

 

 

// so sweet :)

Opublikowano

kolejny temat pójdzie do kosza. Ciekawe dlaczego? Że w jebanym dziale POGADUSZKI nie można porozmawiać na każdy temat?

 

Forum stacza się coraz to bardziej i bardziej , ale cóż się dziwić jak biorą byle ofermę do teamu

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Oczywiście że wolno rozmawiać na każdy temat, jednakże należy to czynić w granicach zdrowego rozsądku.

Jak ktoś bezmyślnie spamuje o komunie, chociaż jest dzieckiem i nie ma pojęcia co to słowo znaczy powinien być ukarany

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Opublikowano

Jak Wam się nie podoba to zawsze możecie nadusić "x" lub zmienić forum.

 

Ja cię zapytam tak. Dlaczego zwykli membersi widzą to CZEGO WIĘKSZOŚĆ LUDZI Z RANGĄ NIE WIDZI(po za może 5 osobami)? :)

 

 

Oczywiście że wolno rozmawiać na każdy temat, jednakże należy to czynić w granicach zdrowego rozsądku.

Jak ktoś bezmyślnie spamuje o komunie, chociaż jest dzieckiem i nie ma pojęcia co to słowo znaczy powinien być ukarany

 

kokosz STFU.

Opublikowano

ty mi sie chlopcze nie podobasz jak 3/4 tutejszej administracji, jeden drugiemu dupe lize bo sie boi o swoja range ktora i tak gowno znaczy.

 

Wasze rangi to tak jak Biale Kaski w zyciu realnym -> wkurwiaja i nic nie pomagaja

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Było by w granicach zdrowego rozsądku, gdyby kochana administracja nie usuwała nam wszystkich tematów. Im więcej oni tematów usuną, tym my więcej założymy. Takie to skomplikowane?

Opublikowano

Ja cię zapytam tak. Dlaczego zwykli membersi widzą to CZEGO WIĘKSZOŚĆ LUDZI Z RANGĄ NIE WIDZI(po za może 5 osobami)? :)

 

 

 

 

kokosz STFU.

Zapytaj się tych którzy tego nie widzą, ponieważ ja widzę co się dzieje na forum i sam tego nie rozumiem :> Ale takie decyzje jak np.: bany nie podlegają dyskusją bo co ja mogę poradzić ;)

Opublikowano

To się nazywa cenzura, w końcu jesteśmy w Korei i tu nie ma wolności słowa...

 

jest Wolność Słowa, ale nie możecie rozkazywać Administracji. Nie wyłączą reklam, bo Wam się nie podoba. To ich forum i o czym tu dyskutować? Nie wygracie...

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Weteran
Opublikowano

Nie rozumiem tego zachowania.. forum jest darmowe, nic nie płacicie, nic nie tracicie, chcecie tu przebywać? Nie? To wypad.. nikt nikogo tutaj nie trzyma.. A to zgłaszanie, to dziecinada.. szkoda słów na nie których userów.

Liczę na ostry pocisk z twojej strony, jak i z twoich multi kont, bo przecież, o to chodzi? Żeby żyć w niezgodzie i wojnie.. propsy.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

jest Wolność Słowa, ale nie możecie rozkazywać Administracji. Nie wyłączą reklam, bo Wam się nie podoba. To ich forum i o czym tu dyskutować? Nie wygracie...

 

Tylko ONI MUSZĄ zostawić adblocka w spokoju, bo inaczej z Googlem pogadają :)

 

 

 

Nie rozumiem tego zachowania.. forum jest darmowe, nic nie płacicie, nic nie tracicie, chcecie tu przebywać? Nie? To wypad.. nikt nikogo tutaj nie trzyma.. A to zgłaszanie, to dziecinada.. szkoda słów na nie których userów.

Liczę na ostry pocisk z twojej strony, jak i z twoich multi kont, bo przecież, o to chodzi? Żeby żyć w niezgodzie i wojnie.. propsy.

 

 

Prosiłem bez żadnych rang, tylko zwykły members :) Wy nic nie widzicie po za rangą...

Opublikowano

bla bla bla kolejny z ranga broni administracje.

 

Panstwo milicyjne.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Nie chodzi o te reklamy, a o zablokowanie AdBlocka i łamanie regulaminu AdSense. Choćby nie wiem jak dobrze chciał kokosz, nie można tego robić łamiąc regulamin, dzięki któremu w ogóle może coś na tych reklamach zarobić.

 

Mamy historię pewnego KidMod'a.

 

Kto się interesował, ten pamięta, jak niesprawiedliwie administracja usunęła konto Plexiaka. Czemu to zrobiła? Może kaprys kokosza? Jedyny powód jakim był oto, to niby "Zlagowanie bazy SQL". Czym? Głupimi chinśkimi znaczkami, ot co. Normalnie Heniusiowi, czy Upss usunęli je z profilu, zaś Pexiakowi usunęli usunęli całe konto...

 

Znalazło się coś również na administrację TeamSpeak'a forumowego:

wbiliśmy na ts'a mpc, i były lagi, wróciliśmy na swojego ts'a i pan mod?próbował nam wcisnąć, iż ddosowaliśmy ich TS'a. Za wszelką cenę chciał nam to wcisnąć mimo tego, że by tego nie zrobiliśmy, jeszcze próbował to nagrać, jak się do tego przyznajemy.

Za niedługo wstawię historię dwukrotnego utracenia KidModa. Może i opowieść nie jest długa, ale jednak. O takich rzeczach się nie pisze długo, kolega i tak się rozpisał. Ja bym to ujął jednym słowem - DNO!

Opublikowano

zeby tylko w dupach...

 

Ciekawe co by zrobili zeby go miec ]:->

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Fiku mik i mój temat znikł ! Bo piotruś wbił i usunął , zaraz polecą bany strzeżmy się ;x

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...