Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jakie postaci kupić na każdą linię ?


KubeN5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-695841-0-53256600-1344081981.png

Posiadam : xxx IP

 

Zależy mi na : dobrych postaciach drużynowych, postaciach dobrych 1vs1

 

Preferuje : Fizz, Hecarim

 

 

 

Zamierzam kupić te 2 postaci, co do reszty nie jestem pewien .

 

Hecarim - Top lub Jungle , Fizz - Top, Jungle, Mid .

 

Proszę o porady co sądzicie o tych 2 postaciach, podajcie ich +/- oraz polećcie mi inne postaci na linię.

Opublikowano

Na Mida polecam Ci Branda. Jego ulti to pogromca tfów

 

Brand

+ może stunować

+ ulti odbijające się 5 razy.

+ pasywka podpalająca przeciwnika po trafieniu skillem.

- brak mechanizmu ucieczki

- typowe wady casterów (papier, focusowany pada w 0,5 sek)

- trzeba ogarnąć skillshoty

League of Legends

EU WEST - konto sprzedane.

EU NE - http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227

Opublikowano

Ja ci polecam Cassio :

- 2 DoT'y

- OP Stun z Ulti

- E warunkowo co 0,5 sekundy

- Jednak Fizz jest jednym który ją kontruje chodzi mi o jej ulti i jego unik

Fizz czasem może mieć problemy, gdyż jest melasem gdzie większość miderów jest ranged

- opanuj E i Q (kiedy zrobić unik i Q jest zależne od odległości przeciwnika-wlatujesz na niego lub za)

- Czasem możesz nie trafić z Ulta więc to trzeba poćwiczyć

- Fizz ma także wspaniały pasyw (można uniknąć ganku)

Co do Hecarima to sam miałem go kupić jednak tego nie zrobiłem

- minimal lifesteal

- Knock Back z Bustem do MS

- Fear z ulta (dobrze użyte w tf wiele daje)

- pasyw ściągnięty od Fizz'a

 

Jeśli chcesz dobrego Junglera to polecam Lee Sin'a

- szybka jungla

- świetne ganki nawet od 2 lvl'a

- E robi duży debuff do MS i AS

 

Jak pomogłem to proszę o Like.

Cpt%20Vezzie_eune_64_3_logo.png

Opublikowano

Teemo jest dobrą postacią na każdą linie. Możesz nim iść jako AD Carry na bota, jako AP Carry na mida, lub na solo topa pod ap/ad..

FyvzeeY.png

Opublikowano

Dobrze ogarniętym Fizzem rozwalisz każdego :P

Najlepiej z lekkim feedem na początku :P

Przewiduj gdzie ucieknie przeciwnik i ultuj :P Najczęstszy tekst podczas gry fiziem miziem :P

Opublikowano

Fizz nie jest najgorszy, możesz go kupić.

Ma mini ignite w skilu, może być nieśmiertelny na chwilę, łatwo dogonić przeciwnika, niszczy postacie z healem.

Opublikowano

Hecarim nie jest najlepszy wyborem na Solotopa tak samo jak Fizz w Dżungle

Fizzem rzucasz Ulti w środek TeamFightu i większość dostaje DMG, Hecarimem robisz podobnie z ulti - Wbijasz się w środek i przerażasz przeciwników dzięki czemu twój team ma dodatkowe parę sekund na obijanie ich :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...