Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na Ile Połączeń Starczy Chello 2mb / D:223kb/ U:45kb


nevvhuman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje się na ile osób da rade zrobić serwer przy necie ? chello 2mb / D:223kb/ U:45kb

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Do logowania (down) jest dobry ale już w grze pociągnie do 6 osób z powodu małej prędkości wysyłania danych.

 

@edit

W grudniu podrasuję kompa i załatwie neta 120mb/s to zobaczymy jak na takim czymś pojedzie xD

Opublikowano

Komp mam dobry...Więc tylko chodzi mi o predkośc wysyłania. Czy z 10 osób się zalapie bez większych lagów...Właśnie tworzę serwer dla kilku znajomych...GM off, przedmiot 65 lvl +0 u NPC, Instrukcje, bodzie (bez magicznego metalu) oraz inne rzeczy dostepne w grze. Jak wiadomo na silniku zpmt2 tak do 70 lvl latwo wbic..potem trzeba sie trooche nameczyc. Ale ogolnie serwer do zabawy pod pvp...Mysle ze do stworzenia dobrego konta trzeba bedzie conajmniej 3 dni poswiecic....

 

Moze ktos bedzie chetny z mpc . Poki co rozmiesczam wszystko tak jak nalezy...trzeba zmienic ceny...

 

Wie ktos jak na sztywno zmienic raty serwera?

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

×
×
  • Dodaj nową pozycję...