Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Poszukuje Haka do zminy bonów


Night1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie poszukuje działającego Haka do zmiany bonów najlepjej żeby działał na DiamondMT2

Jeden Hak osobiście znalazłem ale niejestem pewien czy on działa ściągnełem go ale niemoge sie zarejstrować

Nazwa Haka : Switcherbot v2

Opublikowano

No pewnie że chce :D. A mógł byś zażucić linka do szybkiego downloada bo w tych stronach ja gubie orientacje . Sory niezauwaźyłem 2 posta bo sprawdzam to na komórce dzieki.

Opublikowano

1.Odpalasz metina

2,Logujesz się na postać

3.Później wchodzisz w folder bota

4.Klikasz na ikonę Switchbotv3-injector

5.Klikasz chose dll.

6.Z listy wybierasz switchbotv3.dll -----otwórz

7.Chose window

8. Wybierasz bony jakie tam chcesz

805491408806070489277.png


Opublikowano

Wszystko ładnie przez Kilka minut zmieniało i przy szukaniu bona klinełem coś na klawi i się wyłaczył chcialem odnowa właczyć i niemoge go właczyć pisze.

"Cannot find "python22.dll".Ples re instal ... Re instal zrobiłem i Fak nic z tego dalej to samo.

Opublikowano

1 : Jak Używać ?

2 :

"Cannot find "python22.dll"

 

Proszę bardzo filmik ilustrujący "od autora tematu SB V3.05"

 

 

Każdemu działa tylko tobie nie ?? dziwne kolego coś zle robisz albo injectorem,

injectujesz stary plik "DLL" Switchbot albo coś masz zle z głowa ;D

pozdrawiam

;) jak nie wierzysz ze działa to spejcalnie dla cb moge zrobić filmik chcesz ?;x

Edit : Proszę specjalnie dla ciebie filmik możesz czuć się zaszczycony .

 

 

 

Edit : Python :

 

http://www.dlldump.com/dllfiles/P/python22.dll

/rip

Opublikowano

Już wiem co nie tak gdy wklejam spolszczenie to zaczyna wyskakiwać bład. Zaraz dam Edit

@Edit

Wiem co jest nie tak .jak właczam świeżo pobranego Haka to sie włacza ale jak wyłacze go i chce właczyć 2 raz to już wyskakuje ten error nawet jak zrobie reloga kompa

wie ktoś jak temu zaradzić?

Opublikowano

To ja Ci dam link do tego mojego spolszczenie przy nim na pewno bląd nie wyskakuję ; )

 

Link :

http://www.speedyshare.com/qN25e/Spolszczenie.zip

 

Skan :

http://www.speedyshare.com/qN25e/Spolszczenie.zip

fea.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mam takie małe pytanie, dlaczego ten zmieniacz nie zatrzymał sie gdy ustawił bony jakie mu podałem i co zrobić żeby nie zmieniał dalej tych bonów ?

Opublikowano

Witam, mam takie małe pytanie, dlaczego ten zmieniacz nie zatrzymał sie gdy ustawił bony jakie mu podałem i co zrobić żeby nie zmieniał dalej tych bonów ?

Pominął Ci bony, ponieważ ustawiłeś za szybką prędkość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...