Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Los-Craftos [Wojny Gildii][Autorskie Pluginy][0 Bugów][0 Lagów][1.3.1]SURVIVAL!


CainAbelPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zjebany serwer jak nie wiem co

Dlaczego podaj argumenty .

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

Sklep, dziwne

Przecież pisze w prezentacji serwera że jest to Survival/RPG

debilne budynki z dirtu lub desek przy spawnie,

Nie wiem czy ty masz jakieś zwidy ale przy spawnie nie ma zadnych :"debilne budynki z dirtu lub desek przy spawnie"

mało graczy, oszukiwanie

Dlatego mało graczy bo serwer dopiero wystartował na 1.3.1 ,"oszukiwanie" podaj jakiś przykład

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

Pisał Oszukiwanie - Brak Autorskich Pluginów, Wszystko z Neta pościągane iii spawn 1/10

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Pisał Oszukiwanie - Brak Autorskich Pluginów, Wszystko z Neta pościągane iii spawn 1/10

Skąd możesz wiedzieć czy są autorskie pluginy jak gracz nie ma dostępu do komendy /pl /plugins

A co do spawnu, spawn sam robiłem .

Tak wgl to dzieki za odświeżenie tematu.

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

Słabe budowle oraz brak podstawowych pluginów. [ np. /spawn ]

Po co mają być jakiś pro budowle przecież to jest survival a nie jakiś FB .

Po co mam wgrywać dodatkowe plugin jak mogę zrobić warp spawn.

 

Serwer totalne dno... Nie polecam, niby co takiego autorskiego? Wbijam na serwer i patrze a koleś full enchant eq diax bez vipa ;x Odradzam.

]

Jak ktoś gra na serwerze długo to se mógł wykopać diax . :D

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...