Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie w Los Angeles [RP][GTA:SA][Dedyk]


TheLukasz90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o zamkniecie!

Zmiana projektu !!!

 

 

Witam was drodzy użytkownicy tego Forum .

Witaj drogi czytający , mam zaszczyt w imieniu administracji i graczy zaprosić cię na nowo powstały serwer

ZWLA-RP, Rozgrywka na tym nowo powstałym serwerze toczy sie w Los Santos , w roku 2012.

 

 

 

gamemode.png

Serwer posiada rozbudowany GameMode. Co tu ukrywać, jest to przeróbka mapy Honest-rp, pewnie napiszesz że to kolejny pseudo z tą mapą , ale postaramy sie by tak nie było!

 

* Rozbudowany system frakcji

* Rozbudowany system domów

* Rozbudowany system biznesów

* Rozbudowany system pojazdów

* Rozbudowany system przedmiotów

* System prac dorywczych

* System chorób

* System głodu

* System siłowni

* Bardzo ciekawy system rejestracji

* Dynamiczne tworzenie frakcji, sklepów, biznesów, pojazdów, teleportów, textdrawów

* System konta premium

* System czerwonego nicku po postrzale

* Rozbudowany Salon samochodowy

 

' uBHOe.png

 

 

22080013566355093570.png

WepSter

Error

 

01350524543291144905.png

lil02

 

39522775995866979426.png

IP : 91.203.223.75:9158

 

 

77870837407127915307.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...