Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Skiny tanków z "szachownicą bądź orzełkiem " lub innymi symbolami polskimi


Gość Stim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawię wam jedynie te , które znalazłem w necie na wotskins ru. Odrazu mowie , ze nie bede wstawial zadnych skanow poniewarz nie mam zamiaru tego sciagac. Jesli ktos nie ma zaufania lub nie posiada wlasnego antyvirusa , bardzo mi przykro , nie sciagnie paczki jak bedzie sie bal. Strona nie zalaczyla skanow , nie jestem autorem zadnych z tych plikow. Wrzucamy jak normlany mod.

 

1

IS4_01_77.JPG

D/L : http://depositfiles....files/wfuvpk5ya

 

 

---

 

2

T-34_01_07.JPG

D/L : http://depositfiles....files/i5j4kc102

 

 

---

 

 

 

 

 

 

3

M6A2E1_01_02.JPG

D/L : http://depositfiles....files/io0vicxni

 

 

 

---

 

 

 

4

T14_01_06.JPG

D/L : http://depositfiles....files/mng9wq8fn

 

 

 

---

 

5

IS7_01_88.JPG

D/L : http://depositfiles....files/mnp1w5oll

Opublikowano

Tak pacząc ogólnie, wiadomo ile jest skinów to wota, nie chodzi mi o hitzones tylko o skiny czołgów np. jak tutaj mamy czołgi ruskie którymi jeździliśmy i mieliśmy że to dywizja taka i taka do takiego odziału należy ten czołg itp. i to fajnie wygląda tylko że ty tak będziesz widział wszystkie czołgi a osoby 3 tego nie będą widzieć. I właśnie dlatego ciekawym pomysłem by było gdyby WG wprowadziło własne skiny czołgów dla klanów, że klan ma sobie kogoś z talentem graficznym, i komponuje skiny, kamuflaże, malowanie dla czołgów, i wtedy każda inna osoba by widziała twój skin i na odwrót. Wtedy na pewno pole bitwy zostałoby urozmaicone, wyobraźcie sobie że w jakimś fajnym klanie jesteście, ulubiony czołg wasz to IS-7 czy cokolwiek innego, i tam klanowy art master robi ci specjalnego skina dla twojego czołgu, kamuflaż taki sam jak ma każdy inny z kalnu tylko z dopiskiem na boku wieży, AndersPL, jak masz np. rudy102. Według mnie byłoby to zajebistym urozmaiceniem pola bitwy. Przedstawcie swoje opinie :)

11cc1be4064edda5addd6e1.png
Opublikowano

Gra by wtedy duzo wiecej zajmowała a poza tym niektórzy ludzie wola normalny wyglad czolgow i podstawowe kamuflaże dostępne w grze.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak pacząc ogólnie, wiadomo ile jest skinów to wota, nie chodzi mi o hitzones tylko o skiny czołgów np. jak tutaj mamy czołgi ruskie którymi jeździliśmy i mieliśmy że to dywizja taka i taka do takiego odziału należy ten czołg itp. i to fajnie wygląda tylko że ty tak będziesz widział wszystkie czołgi a osoby 3 tego nie będą widzieć. I właśnie dlatego ciekawym pomysłem by było gdyby WG wprowadziło własne skiny czołgów dla klanów, że klan ma sobie kogoś z talentem graficznym, i komponuje skiny, kamuflaże, malowanie dla czołgów, i wtedy każda inna osoba by widziała twój skin i na odwrót. Wtedy na pewno pole bitwy zostałoby urozmaicone, wyobraźcie sobie że w jakimś fajnym klanie jesteście, ulubiony czołg wasz to IS-7 czy cokolwiek innego, i tam klanowy art master robi ci specjalnego skina dla twojego czołgu, kamuflaż taki sam jak ma każdy inny z kalnu tylko z dopiskiem na boku wieży, AndersPL, jak masz np. rudy102. Według mnie byłoby to zajebistym urozmaiceniem pola bitwy. Przedstawcie swoje opinie :)

 

To nie cs że wchodzisz na inny serwer i ci sie muzyczka sciaga i inne pierdołu , tu kazdy wyglada tak samo , ewentualnie kamuflaże mozesz zmienic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...