Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4.zmieniamy Nazwy Plikow Z Ikonką Komputera I Dysku Na Mt2


elo elo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o.0 Kolejny niedorozwiniety neo kid .Pewnie nie sciagles tego wogole i myslisz ,ze w magiczny sposob zmienisz w MOJ KOMPUTER na MT2 . I dysk C: na MT2 o.0 i masz serwer co nie ? muhahahahah

 

Jak sciagles pliki 700 to trzeba wypakowac ale widac to zbyt trudne dla neo...

Opublikowano

klikasz prawym na moj komputer i dajesz na zmien nazwe i zmieniasz na mt2 tak samo z dyskiem/partycja na ktorej zainstalowales pliki serwerowe itp

Opublikowano

Pan Zagłady.... mozesz sie juz zamknac? !! jak myslisz ze masz serv i jakies niepotrzebne poradniki to jest pr0 ? i sam zachowujesz sie jak dzieck oneo wypisujac swoje "madrosci" w kazdym temacie...

 

@TOPIC

jak sciagneles pliki serverowe (700mb) i wypakowales to masz pliki i jeden ma ikona komputera drugi dysku...to w tych plikach zeminiasz nazwe na Mt2

Opublikowano

sicezke do pliku vhd

np D:/Downloads/InstantServer/Mt2.vhd

a pod spodem

\.Mt2.vhd

 

czyli tam co wypakowales to musisz tram znac sciezke dostepu lolololololololololoololololololololllllo

 

takie proste jak przeplynac basen

×
×
  • Dodaj nową pozycję...