Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Szybko zabijający jungler (najlepiej jak jest to mag).


superkacpi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak ale wychodzi ta Diana :P. Ap jungle właśnie. Tarcza na W, E przyciągnięcie niestety bez dmg, ult co 20 sek. chyba, że trafimy najpierw z Q to wtedy ult od razu nam się odnawia. :)

Opublikowano

Oprócz fidla mogę ci polecić olafa.

Możesz iść nim też na topa. Ma niezły dmg no i wytrzymałość. Przydatny pasyw, gdy traci życie to as mu rośnie.

 

@Extazy

twój raport jest taki sam.. Napisałem "oprócz" fidla, czyli oprócz magów... Naucz się czytać. "Magów" w jungli jest może 2-3 dlatego podałem mu olafa.

Opublikowano

Malphite to bardzo dobry ap/tank który nadaję się do jungli jak i na solo topa. Ostatnio niestety dość często banowany na rankedach. W late ma super DMG i prawie jest nieśmiertelny. Kupujesz wszystkie itemy Ap+Hp, Ap+Armor, Ap+Mr (zależy od enemy team).

fantazjalogos.jpg

Opublikowano

Okej. Dzięki za magów i Olafa.

Teraz kolejne pytanie...

Najlepszy i najłatwiejszy do ogarnięcia

Jungler (nie musi być AP), do 3150IP.

Za odp Dzięki!

 

To mysle ze Warwic..

Opublikowano

Warwick - szybka jungla, nie musisz praktycznie z niej wychodzić, dobre gangi

Jax - jungla w miare, ale gangi zajebiste dzięki doskokowi + AoE stunowi

Shaco - pewnie ludzie Ci go doradzą, (są tacy) jak się nie feednie w early to jest kupą w late ;)

Kocham frydgi

18706.png

Opublikowano

Do 3150? Tsa..

Rammus- Z tej obracającej kulki lecą zajeiste ganki, taunt, ulta AoE

Amumu- Stun z Q, ulta również cisnąca stuna, AoE

Shaco- Hm, uselles late..

Jax- Doskok z Q, mały CD na W no i AoE stun na E ^^

Olaf-TRU DIMIDŻ, slow z toporka, op ulta ;)

 

Jeszcze udyr dobry, ale to bardziej na topa :P

 

@edit

 

Zapomniałem o Alistarze..

Alistar- Świetne, wręcz niesamowite ganki z kombinacją skilli W i Q , dobrze carruje early game feedując swoich team matow *jeśli się już go opanowało bardzo dobrze).

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...