Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szuakm Funkcji Odppowiadającej za wyswietlanie bonsów w Quescie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś takiego jak na Tiverii? Ogólnie funkcji takiej nie ma, a Tiveria ma chyba zrobione to tak że wszystkie bonusy są w tabeli i losuje z tabeli tyle bonow ile ma item i potem je pokazuje w say.

Szczerze mówiąc nie. Po prostu pobieramy je z przedmiotu. ;)

Opublikowano

Hmm trzeba napisac funkcje czy juz jest ona ;x ?

Niestety, ale nie ma takiej funkcji. Nie będziesz w stanie sprawdzić bonusów przedmiotu.

Opublikowano

Niestety, ale nie ma takiej funkcji. Nie będziesz w stanie sprawdzić bonusów przedmiotu.

 

Bedę bedę napisałem funkcje na zmiane bonów i działa tylko mam problem z wyswietlaniem bonów ;p

chodzi mi na jakiej zasadzie to działa zeby takie cos tez zrobic ;p

Opublikowano

Jeśli szukasz funkcji do questa, jest to jak najbardziej wykonalne, dziwne że zrobiłeś zmianę bonusów a pobrać ich już nie potrafisz...

W razie potrzeby proszę o PW.

Opublikowano

W sumie można by to zrobić np. na query i SELECT z item, ale chyba działa to tak że to byłoby zapisane do takiego jakby pliku temp game i co chyba 3 minuty wysylane wartości są do mysql. Najłatwiej chyba byłoby z robić, aby właśnie losowało bony z tabelki, pokazywalo w say i dopiero zatwierdzeniu przez gracza zapisywalo je do itemu.

 

Niestety takie zmienianie bonusów mija się z celem :)

Właśnie przez ową różnicę czasową, gracz nie otrzymywałby przedmiotu na bieżąco, jest co prawda pewne wyjście... jednak przekombinowane,

i jak pokazuje Tiveria oraz Tenma i bodajże Imetin, można to zrobić o wiele prościej, to też tego sposobu trzeba się trzymać i do tego dążyć :)

Opublikowano

W sumie można by to zrobić np. na query i SELECT z item, ale chyba działa to tak że to byłoby zapisane do takiego jakby pliku temp game i co chyba 3 minuty wysylane wartości są do mysql. Najłatwiej chyba byłoby z robić, aby właśnie losowało bony z tabelki, pokazywalo w say i dopiero zatwierdzeniu przez gracza zapisywalo je do itemu.

 

Odpada za duzo zapytan itp jak by zaczeło zmieniac z 100 osob naraz to by jazdy były ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...