Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak ustawić żeby m2bob podnosił wybrane itemy?


JohnyTasak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest w nim takowa funkcja lecz nie wiem jak odznaczyć te itemy, bo chciałbym np. złote kolce dropic, a tak wciaga całe badziewie z ktorego nic sie nie ma.

RoyalMT2

 

Not Found i tak już pewnie pozostanie.

 

Nie ma to jak bocic na mt2 pl. 150 medali konnych w dzień -1 bot 10-20 broni na 30 lvl w dzień - 1 bot A to wszystko bez rękawicy na drop i jak tu nie bocić. :]

Opublikowano

aha

a wiesz ile to kosztuje?

RoyalMT2

 

Not Found i tak już pewnie pozostanie.

 

Nie ma to jak bocic na mt2 pl. 150 medali konnych w dzień -1 bot 10-20 broni na 30 lvl w dzień - 1 bot A to wszystko bez rękawicy na drop i jak tu nie bocić. :]

Opublikowano

Wykupujesz konto premium następnie w filtrze przedmiotów klikając 2 razy na mało interesujący item automatycznie dodajesz go do ignorowanych.

 

Premium 1: 5 Euro = 3 Bot-Slots (+1)

Premium 2: 10 Euro = 5 Bot-Slots (+3)

Premium 3: 15 Euro = 6 Bot-Slots (+4)

Opublikowano

To drogie rzeczy, jak na zabawe :)

A opcja sprzedawania itemów w sklepie dziala?

I czy da się ustawić żeby sprzedawał itemy bez bonów ?

RoyalMT2

 

Not Found i tak już pewnie pozostanie.

 

Nie ma to jak bocic na mt2 pl. 150 medali konnych w dzień -1 bot 10-20 broni na 30 lvl w dzień - 1 bot A to wszystko bez rękawicy na drop i jak tu nie bocić. :]

Opublikowano

Opcja sprzedawania działa. Sprzedawanie itemów bez bonów jest nie dopracowane zdarza się że sprzedaje wszystko jak leci.

Opublikowano

Wlasnie poszlo wszystko :)

 

A da sie go ustawić żeby sprzedawał itemy, a ulepszacze, ksiazki i marmury zostawiał?

RoyalMT2

 

Not Found i tak już pewnie pozostanie.

 

Nie ma to jak bocic na mt2 pl. 150 medali konnych w dzień -1 bot 10-20 broni na 30 lvl w dzień - 1 bot A to wszystko bez rękawicy na drop i jak tu nie bocić. :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...