Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]M2BOB nie włancza sie plansza do uruchomienia bota


kamikadze97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma żadnego błędu? Czyli sprawdź czy ustawienia w m2bob poprawnie wpisałeś - Login i hasło na postać z metina, serwer numer ten sam (bez odejmowania 1) kanał z odjęciem 1 np jak chcesz kanał 4 to wpisujesz 3 no i slot postaci też z odjęciem 1 np. postać główna to 0.

Opublikowano

Polecałbym uruchomić z prawami administratora, lub pobierz ze strony m2bob.eu nie ten pierwszy link tylko ten niżej ActivObejctMod < cos takiego, spróbuj dać hshield w właściwości "Tylko do odczytu"

Opublikowano

Coś biblioteki nie chcą się wstrzyknąć, zrób tak jak pisał makiaveli19 rozpakuj od nowa tylko do folderu z metinem.

Opublikowano

Mam dokładnie ten sam problem. Wpisałem w tym 1 oknie wszytko jak należy. W następnym ustawiłem ID i hasło, wybrałem serwer, ch i slotp postaci poprawnie.

Hs sie laduje metin sie odpala postac sie loguje nawet nie wywala ale postac stoi i nic nie robi, nie wyskoczyły mi żadne dodatkowe okienka.

 

 

Już działa. Wystarczyło spatchowac metka :).

 

Ale jak ustawie auto przyciaganie mobów strasznie wywala.

RoyalMT2

 

Not Found i tak już pewnie pozostanie.

 

Nie ma to jak bocic na mt2 pl. 150 medali konnych w dzień -1 bot 10-20 broni na 30 lvl w dzień - 1 bot A to wszystko bez rękawicy na drop i jak tu nie bocić. :]

Opublikowano

Mam dokładnie ten sam problem. Wpisałem w tym 1 oknie wszytko jak należy. W następnym ustawiłem ID i hasło, wybrałem serwer, ch i slotp postaci poprawnie.

Hs sie laduje metin sie odpala postac sie loguje nawet nie wywala ale postac stoi i nic nie robi, nie wyskoczyły mi żadne dodatkowe okienka.

 

 

Już działa. Wystarczyło spatchowac metka :).

 

Ale jak ustawie auto przyciaganie mobów strasznie wywala.

 

 

Czyli ci pomogłem, takie są uroki auto przyciągania mobów, polecam hotkey f9, działa jak pelerynka męstwa ; ))

yqwe5r.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...