Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Polska-Craft Serwera z modami [Non-premium][Mody][Launcher][Frakcje][W-L Off]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o zamknięcie

 

Nowy temat

 

http://www.mpcforum.pl/topic/690078-polska-craftpl-dedyk100slotsurvivalfrakcjemodynowylaunchernonpremiumbrak-wl/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Serwer bardzo fajny, spawn ładny, Administracja również w porządku.

Polecam serwer. ;)

WTF koles skad wiesz jak nawet server nie jest on i nie ma paczki i ip -_-

 

Ej jake bendo mody na serverze prosze o szybko odpowiedz i kiedy server on ?

Opublikowano

WTF koles skad wiesz jak nawet server nie jest on i nie ma paczki i ip -_-

 

Ej jake bendo mody na serverze prosze o szybko odpowiedz i kiedy server on ?

Wbijałem już na ten serwer, więc po co komentujesz? :O

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Wbijałem już na ten serwer, więc po co komentujesz? :O

 

Napewno nie wbijałes ;]

 

Paczka zostanie (może) dzisiaj dodana.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Oj tam. :P

Ludzi potrollować nie można? :D

Debil ! jestes trolowac to sam siebie mozesz admin podaj jake bendo mody ! o by nie indrustrial craft i te ine bo to juz jest troche tych serverow
Opublikowano

WTF koles skad wiesz jak nawet server nie jest on i nie ma paczki i ip -_-

 

Ej jake bendo mody na serverze prosze o szybko odpowiedz i kiedy server on ?

 

PAczke mamy Ip mamy ;] Tylko jeszcze małe poprawki.

 

 

 

Debil ! jestes trolowac to sam siebie mozesz admin podaj jake bendo mody ! o by nie indrustrial craft i te ine bo to juz jest troche tych serverow

 

Modyfikacje będą na nowe moby, zbroje, miecze , Luki i strzaly + dodadki.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Który to już będzie klon mojego serwera? 6?

 

O co Ci chodzi ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Mettinner2 - po co się odzywasz jeśli nic nie wiesz ? jaki klon serwera wszedłeś i zobaczyłeś co na nim jest ? Takich jak ty to gnoić .... Ile masz lat 12 ? może 13 ?

Opublikowano

Który to już będzie klon mojego serwera? 6?

Won stad metiner nikt cie niechce tu idz do swojej porazki czyli do server won !
Opublikowano

Mam 19 lat i prowadzę serwer Wojny Gildii z modami jako pierwszy na scenie, dziwne - nikt przez 3 miesiące nie wymyslił tego? ;)

Opublikowano

PAczke mamy Ip mamy ;] Tylko jeszcze małe poprawki.

 

 

 

 

 

Modyfikacje będą na nowe moby, zbroje, miecze , Luki i strzaly + dodadki.

Przypuszczam ze na moby to morecreature a na luki podaj jaki to mod :) bo juz sie ciekawie zapowiada
Opublikowano

Mam 19 lat i prowadzę serwer Wojny Gildii z modami jako pierwszy na scenie, dziwne - nikt przez 3 miesiące nie wymyslił tego? ;)

 

Wiesz jakiś czas temu miałem już serwer z modami i to nie jeden. Kopia to nie jest bo są całkie inne mody + Launcher z newsami (czego Ty nie masz)

Jeszcze posiadamy kilka zabezpieczen u cb też ich brak

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Dobra nie kluc sie z zjebem czyli z mitinerem tylko rob ser ver :P bo bedzie chyba hicior :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...