Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia] [Dział Metin/Serwery Hamachi]


Istny Diabel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Przeglądając subforum działu Metin2 jakim jest "Serwery Hamachi" można się nieźle pogubić czy jakiś serwer istnieje jeszcze czy od dawna go nie ma, więc stąd moja sugestia, aby dodać do regulaminu, aby Autor tematu odświeżał prezentacja co 3 lub 7 dni z informacją, że serwer istnieje, a jeśli temat nie zostałby odświeżony po określonych dniach = Temat cls.

Po pomyślnym przejściu tego pomysłu na pewno lepiej by funkcjonowało te subforum.

 

Istny Diabel

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Przeglądając subforum działu Metin2 jakim jest "Serwery Hamachi" można się nieźle pogubić czy jakiś serwer istnieje jeszcze czy od dawna go nie ma, więc stąd moja sugestia, aby dodać do regulaminu, aby Autor tematu odświeżał prezentacja co 3 lub 7 dni z informacją, że serwer istnieje, a jeśli temat nie zostałby odświeżony po określonych dniach = Temat cls.

Po pomyślnym przejściu tego pomysłu na pewno lepiej by funkcjonowało te subforum.

 

Istny Diabel

Nie każdy odświeża bo założy temat z Publikacja i ma to gdzieś, czeka aż ludzie przyjdą. Ja co jakiś czas sprawdzam wszystkie Publikacje Hamachi wchodząc do Sieci, jeżeli nie istnieje sieć serwera to przenoszę temat do kosza. Jak dla mnie nie ma co wprowadzać takiej zasady/pkt. do regulaminu.

Opublikowano

Nie każdy odświeża bo założy temat z Publikacja i ma to gdzieś, czeka aż ludzie przyjdą. Ja co jakiś czas sprawdzam wszystkie Publikacje Hamachi wchodząc do Sieci, jeżeli nie istnieje sieć serwera to przenoszę temat do kosza. Jak dla mnie nie ma co wprowadzać takiej zasady/pkt. do regulaminu.

 

Tylko, że bardzo często (jak zauważyłem) wszyscy mają gdzieś swoją Prezentację i nie piszą już potem, że serwer nie istnieje i że można do kosza, a za to jest kupa spamu "Działa?" "Jest on?" "Nie można się zalogować :/" itp. itd.

 

O to głownie mi chodzi, a przecież prezentacji jest 2 strony (40 czy 60 tematów, nie wiem ile na jednej stronie jest max. tematów)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Kiedy ja miałem moderatora co tydzień w sobotę (jak bylo duzo publikacji to czesciej).... Sprawdzałem każdy topic, jeżeli moderatorze teraz będą tak robić - nie widzę problemu. NIE.

Opublikowano

Ja jestem na nie.

Moderatorzy powinni zostać zjebani przez kogoś z góry za nie pilnowanie działu.

Podobnie jest pewnie z zagranicznymi, jak byłem jeszcze z wami to chyba nikt nie sprawdzał czy jakiś serwer istnieje.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...