Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BUKKIT 1.3.1!] [24/7] [NON-PREMIUM] [SURVIVAL+FRAKCJE+MCMMO] ZAPRASZAMY!


Mr.Light

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam Was, panuje super klimacik, serwer stoi już nieco ponad 4 miesiące, liczba

 

 

 

 

 

 

slotów to puki co 25 (do końca sierpnia będzie 50), przeciętnie cały czas gra od 15 osób,

 

 

 

 

 

 

ale wiemy na co nas stać i reklamujemy dalej! Serwer ma wiele przydatnych,

 

 

 

 

 

 

ciekawych i rozmaitych pluginów ( w tym spolszczone napisy po śmierci!).

 

 

 

 

 

 

 

 

IP: 176.9.92.111:25660

 

 

 

 

 

 

 

Na serwerze nie ma pluginu LWC!

 

 

 

 

 

Nie pytajcie "Jak zabezpieczyc

 

 

 

 

 

skrzynke!!?" itp. To jest prawdziwy

 

 

 

 

 

survival z frakcjami i mcmmo!

 

 

 

 

 

 

 

 

STAN SERWERA:

 

 

eJwzNDfTs9SzNNIzNDTkMjI1MzPgckotLlEILi0qyyxLzOHyzcxLTS5KTCvhCkktKkrMzFMAqTOFYwA6cRFQ.png

Opublikowano

Nie polecam. Cofki takie, że idziesz a tu nagle do tyłu cię pcha oraz dedają tak, że jesli na sprincie nie uciekniesz 100 kratek od spawna to po tobie

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Ehh...nie da się ukryć że są lagi,no ale cóż nie dziwmy się skoro to testowa wersja bukkita ale kto na TESTOWEJ wersji bukkita robi serwer?No chyba że chcemy koniecznie mieć serwer na 1.3 jednak wiąże się to z tym że serwer niby jest na 1.3 ale niestety komfort grania nie jest już taki duży.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie ma mcmmo co klamiesz .. a na serwerze kazdy czituje killaura + jakies czity na niesmiertelnosc .. koles bez eq biega i zabija all ..(Blooman i prokoxik maja gody ..)

Lubie to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...