Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Games [Igrzyska Śmierci] [3 Mapy] [No-WL] [No-Premium] Jedyny taki serwer![WłasnaMaszyna][MineCity]


JeffuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: Survival Games [igrzyska Śmierci] [3 Mapy] [No-WL] [No-Premium] Jedyny taki serwer!!

IP serwera: minecity.pl:25566

B.png

Rodzaj Serwera: Igrzyska Śmierci - Survival Games

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:100

Biala Lista: Nie

Nether: Nie

Pluginy: Wszystkie najpotrzebniejsze

Załoga: H@ - Jeff

C.png

Serdecznie Zapraszam, 3 różne mapy, super zabawa, miła administracja.

Zapraszamy!!

 

gen.png

t

Opublikowano

JeffuPL z tego co ja widze to ten serwer padnie minimum jeszcze w tym miesiacu moze bardziej znajdz jakiegos technika kilku pomocników/Moderatorów i stworzysz serwer z modami wojna gildi 100 slotów a ja zadbam zeby grało na nim dużo osób jezeli dostane za to moda prosze o odpisanie na PW

 

Prosze ciebie o Podanie twojej nazwy na skype na PW

Opublikowano

Wbiłem, lecz serwer świeci pustakami, gdzie na innych serwach o tych godzinach jest min. 40% serwera. Mapa ok, ale nic innego nie moge powiedziec bo niczego nie bylo ciekawego.. Serwer ok.

Opublikowano

Szkoda, że tak mało ludzi, a i wydaje mi się, że serwer na prawdę fajny i polecam! Wbijajcie potrzeba Ludzi!! do Gry!.

Zbieram Like ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...