Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FBCraft- Zapowiedz pierwszego takiego serwera w polsce!


CytrynPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam cię, jest to zapowiedz powstającego serwera Minecraft o nazwie FBCraft

Serwer będzie typu FreeBuild, Działki 25x25, ogarnięta administracja, serwer głosowy TeamSpeak, dobrze dopasowane pluginy

 

Jest jeden warunek aby on postał, musimy się złożyć oto cennik przez SMS

Numer: Treść: Cena:

70068 AP.0050 0,62 PLN

71068 AP.0100 1,23 PLN

72068 AP.0200 2,46 PLN

73068 AP.0300 3,69 PLN

74068 AP.0400 4,92 PLN

75068 AP.0500 6,15 PLN

76068 AP.0600 7,38 PLN

79068 AP.0900 11,07 PLN

91958 AP.1900 23,37 PLN

92578 AP.2500 30,75 PLN

 

Każdy datek wynagradzamy jakąś nagrodą na serwerze

 

Jeżeli wysłałeś SMS napisz na numer GG: 21011391

 

W wiadomości napisz

 

Kod Zwrotny

Koszt SMS

Oraz Nick z Minecraft (nieobowiązkowe)

Opublikowano

1. Za mały opis, nikt nie będzie wysyłał SMS'ów by ten serwer powstał, bo tyle co ty opisałeś to mają na 1000-cach innych serwerów oraz i tak pewnie za 1 miesiąc wygaśnie

2. Napisz co się dostanie za dany SMS

3. Nikt nie będzie wysyłał SMS'ów, bo ten serwer pewnie i tak nigdy nie powstanie

4. Wydaj kasę, a nie sobie kupujesz pewnie luksusy, a 20 zł miesięcznie nie chce ci się dać na serwer

Opublikowano

1. Za mały opis, nikt nie będzie wysyłał SMS'ów by ten serwer powstał, bo tyle co ty opisałeś to mają na 1000-cach innych serwerów oraz i tak pewnie za 1 miesiąc wygaśnie

2. Napisz co się dostanie za dany SMS

3. Nikt nie będzie wysyłał SMS'ów, bo ten serwer pewnie i tak nigdy nie powstanie

4. Wydaj kasę, a nie sobie kupujesz pewnie luksusy, a 20 zł miesięcznie nie chce ci się dać na serwer

 

Za SMS będą różne nagrody! od Diamentów po Vipa na 2-3 miesiące

Serwer nie wygaśnie (w to możesz mi wieżyć)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...