Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Madcraft - Pierwszy w polsce serwer 1.3.1 z pluginami! [RP+FB][Jobs][Dzialki][SimpleRegionMarket]!


GoldenAmount

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: MadCraft

IP serwera: s38.mineserv.eu:42794

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:20

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: SimpleRegionMarket,Jobs,ChestShop,WorldEdit,WorldGuard,SimpleSpleefArena i inne

:)

Załoga: Pati, Evil_Imam

C.png

Więcej info na serwerze!

:D Jest to również pierwszy serwer typu ekonomicznego w Polsce! Zapraszam!

gen.png

Opublikowano

Nooo nie za bardzo ...

- Zabijaja na surowcowej

- 1 gosc mial eq od adma ( Diax set miecz fire itp )

- Znalazlem zelazo i zabili

- Admin nic nie robi

- Lagi na servie

 

Pozdrawiam . Pucza

Opublikowano

-Admin mutuje jak wyrażam swoją opinie

 

-Zabiłem kidmoda zabrał jego eq

 

-Lagi

 

-Pvp na głównej

 

-Mało działek

 

-Bug z Jobs

 

-Ocena (-4/10)

 

Nie polecam

Opublikowano

@up

Zabileś kidmoda, kiedy zdjąłem mu dla jaj zbroje.

Mało działek, caly czas są dorabiane nikt jeszcze nie kupił :)

Pvp na głownej? Coś Ci się pojebało :)

@ pucza

Raz tylko daliśmy eq, testowe - zostało już dawno odebrane ;)

Opublikowano

Evil Siema Znowu adm na kolejnym servie hehe...:D

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

DO DUPY SERVER LAGI NIEOGARNIETY NIEMA AUTHME DOBREGO MOZNA WEJSC JAKO ADMIN NIEFAJNY STARY SERVER EVILA BYL LEPSZY

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

Wyluzuj AuthMe jest tylko trzeba wpisac /register (1) (2)

Co do serwera... 40 minut scinac drzewo to drobna przesada :D

Opublikowano

hhahahaha co za idiotyzm se strony administracji. Wypuscic serwer no premium bez auth me.. Widzicie jakie skutki ? Tak ja to Lady_Anna, a raczej moja 7 letnia siostrzyczka zrobila wam taki pogrom. Dziekuje :))

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Serio ? Zobacz jak wyglada spawn... a raczej jak nie wyglada xD

 

Edit : haha mysli ze jak wlaczy whiteliste to ja jej juz nie wylacze... Ehh tak to jest jak 12 latek serwer zaklada. Moge przestac, ale oczekuje nagrody :P

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

1. Nie usunalem x Auth tylko zauwaazylem ze go nie ma, potem po prostu siebie zabezpieczylem. Tak to ja wszystko robie, wlacz serwer.. nic juz nie zrobie jesli zgodzisz sie na moje warkunki ok ?

Dodaj whiteliste zebysmy byli sami.. Nie martw sie dodalem sie juz na nia :P

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

No zbanowales mnie na IP gratki.. polecam sprawdzic mac adress. Nie masz plugina ? Ojej

 

Zabierz mi admina, wgraj xauth i odbanuj :P Powiem ci jak zabezpieczyc sie na 100% przed wszystkim.

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

Bugi xAuth -- wchodzenie na Admina za pomoca dopisania do nicku znaków typu //// \\\ itp - jezeli sa rangi to podszyffka ma ta range i tryb gry osoby a jezeli sa tylko Op'y to ma TYLKO tryb gry osoby (np gm 1 jezeli Admin mial ów go)

2 rozwiazania zablokowac takowe znaki lub AuthMe(zablokowane Automatycznie)

Z poważaniem Neme <3

Opublikowano

No zbanowales mnie na IP gratki.. polecam sprawdzic mac adress. Nie masz plugina ? Ojej

 

Zabierz mi admina, wgraj xauth i odbanuj :P Powiem ci jak zabezpieczyc sie na 100% przed wszystkim.

Człowieku, myslisz mozgiem? mac adress przydzielony jest do routera, nie da sie go sprawdzić, nie musze cie banowac na nic innego bo Ty masz stale ip :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...