Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer minecraft na 1.3.1 na sieć lokalną! jedyny taki na 1.3.1


gretka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest poprosru swietny stworzony na singleplayers ip to 192.168.100.101:49541

prosze o update na wersje 1.3.1 inaczej nie wbijecie :P

Opublikowano

czlowieku wejdz na www.mojeip.com.pl/ i tam lepiej sprawdz jaki jest ip twojego serwera bo to co tu dales to serwer po lanie na ktory nie da sie wbic to po 1 a po 2 gdzie niby mam wpisac ip jak serwery po lanie wyszukuje automatycznie. na przyszlosc upewnij sie mlody czlowieku a dopiero potem wstawiaj tu swoj serwer

18706.png36066.png

36161.gif35781.jpg

32265.png16615.png

6214.gif28567.png

29464.png59528501.png

Opublikowano

i nie dziala serwer chciałem sobie pograć a tu lipa

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Taaa chyba nie wiesz co to znaczy LAN .

Jeżeli oglądało się odcinek z MinecraftBlow, to się wie.

SinglePlayer przez LAN jest na zasadzie tego samego hostu, czyli prawdopodobnie musisz mieszkać w tym samym mieście, a raczej ulicy, mieć tego samego dostawcę internetu.

Myślisz, ile sieć LAN może utrzymać graczy. :O

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Lan jest to sieć rozsyłana przez router czyli gracze muszą mieszkać w tym samym domu i być połączeni tą samą siecią bezprzewodową lub nie. w każdym razie musi byc ten sam router. inaczej trzeba silnik

 

aha i sieć lan utrzyma tyle graczy ile mocy ma komputer. czyli zaleznie od tego czy masz slaby czy nie. moze tez nie wytrzymac router jak masz slaby

 

a po 3 gracze bez premium mogli by podszywac sie pod nicki innych graczy wiec mysle ze to bez sensu, awlasnie tez nie wiesz czy to dziala bez prem czy nie.

 

wystarczy troche poglowkowac

18706.png36066.png

36161.gif35781.jpg

32265.png16615.png

6214.gif28567.png

29464.png59528501.png

Opublikowano

Oj fabcio Fabcio wykorzystujesz biednych nieznających sie newbie tylko po to zeby dawali ci admina a widać ze nie grales na serwerze po lanie 1.3.1 bo tam nie ma czegos takiego jak admin...

a z twoja iloscia postow sadze ze nawet nie chcialo ci sie wpisywac na wl. :D

18706.png36066.png

36161.gif35781.jpg

32265.png16615.png

6214.gif28567.png

29464.png59528501.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...