Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Survival Games I, II, II. [Hunger Games] [Igrzyska śmierci] Jedyny taki w Polsce [1.2.5] [No-Premium] [No-WL] [Własna maszyna!][MineCity]


JeffuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Minecrafterzy!!

 

Jak sam wiem, dość niedawno na rynek Minecrafta wyszło Mnóstwo serwerów o popularnym modzie Hunger Games, jednak My, Polska mieścimy się w małej części tej ilości, dodatkowo owe serwery padają po miesiącu bądź dwóch ze względu na brak chęci do prowadzenia go, czy też ze względów pieniężnych. Dodatkowo, owe serwery posiadały tylko jeden świat, co też się czasem nudzi.

 

KONIEC Z TYM!!

 

SERWER JUŻ

ONLINE!!!

 

Serdecznie zapraszamy IP:

 

MineCity.pl:25566

 

0_2368229.jpg

 

 

Dzisiaj, między godziną 13, a 14:30 startuje nowo powstały serwer Hunger Games - Igrzyska Śmierci!!

 

Możecie się po Nas spodziewać:

 

-Gry jak i Administracji na wysokim poziomie.

-Profesjonalnie skonfigurowanych pluginów, dzięki czemu gra będzie jeszcze bardziej komfortowa.

-Administracje praktycznie 24/7 online.

-Nie zależy Nam na pieniądzach - Nie będzie VIP'ów, ani czegokolwiek, co wywyższy innych graczy.

- 100 slotów do użytku graczy.

-Wiele przeróżnych map do rozgrywki.

 

I wiele, wiele więcej!

 

A więc, czekamy właśnie na Ciebie.

Przyjdź! 2.08.2012 Godzina między: 13-14:30

 

IP zostanie podane zaraz po oficjalnym otwarciu serwera!

Opublikowano

Extra serwer myślę że będzie super ! . Najlepszy widziałem jego poprzednie serwery spawny po prostu robi świetne !! 0% kopiowania wszystko sam robi po prostu mistrzostwo . Będę 200% grał!

Opublikowano

to ile ludzi wchodzi pierwsze 30 czy więcej

 

Nie rozumiem. Wchodzą wszyscy, nie ma whitelisty.

A areny są 3, do każdej mieści się po 12-30 osób. Więc nie będzie z tym problemu.

Dodatkowo będą na serwerze różnego rodzaju atrakcje dla ludzi czekających na wejście do areny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...